4. Siemens S5-S7 PLC & WİNCCScada Eğitim Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volcanoos

Katılımcı Üye
KontrolKalemi.com ve Global Otomasyon işbirliğiyle düzenlenecek çekilişle 1 üyemize aşağıdaki eğitimlerden istediği eğitimi hediye ediyoruz. 4. çekilişe son katılım tarihi 15 Kasım 2009 dur.

S5 Temel Seviye---S5 İleri Seviye---S5 Bakım & Servis
S7200 Temel Seviye---S7200 İleri Seviye---S7200 Servis & Bakım
TD200 OP Paneli---S7300 Temel Seviye---S7300 İleri Seviye---S7300 Bakım & Servis
Protool Pro---Protool WinCC Flexible Convert---WinCC Flexible Temel Seviye
WinCC Flexible İleri Seviye---WinCC Temel Seviye Eğitimi
WinCC İleri Seviye---WinCC User Archive---WSCAD Proje Tasarım Eğitimi

Çekilişe katılma şartları aşağıda belirtilmiştir.

- Çekilişe 40 mesaj üzeri mesaja sahip her üye katılabilir. (Mesaj sayısını yükseltmek için yazılan teşekkür mesajları, gereksiz mesajlar silinecektir. Lütfen bu konuda dikkatli olalım.)

- Çekilişe forumumuza Kasım 2009 tarihinden önce kayıt olanlar katılabilir. Üyelik tarihi Kasım 2009 olan üyelerin mesajları dikkate alınmayacaktır.

- Yukarıdaki eğitimlerin hepsi 1 günlük eğitim olup İstanbul/Kartal'da gerçekleştirilmektedir. Ulaşım masrafları kazanan kişiye ait olacağından dolayı çekilişe dahil olmak isteyen arkadaşların bunu dikkate almaları gerekmektedir.

- Bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi " Çekilişe katılmak istiyorum. " şeklinde belirtebilirsiniz.

- Çekilişi kazanan üye yukarıdaki eğitimlerden istediği eğitimi seçebilir. Özellikle WİNCC Scada ve İleri Seviye Plc eğitimleri için teknik bilgi olarak altyapı gerektiği için eğitimi kazanacak üyemizin bunu dikkate alarak katılmak istediği eğitimi seçmesi gerekmektedir.

- Çekilişte 1 asil, 1 yedek üye belirlenecektir. Asil üyenin eğitime katılamaması durumunda yedek üye eğitime katılacaktır.

- Çekiliş bilgisayar ortamında yapılacak olup, çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü video olarak kaydedilecek ve konuda yayınlanacaktır.

- Daha önce düzenlenen etkinliklerden eğitim kazanan üye sonraki çekilişlere katılamaz.

- Yukarıda bulunan şartları göz önüne olarak bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi 15 Kasım 2009 tarihine kadar belirtebilirsiniz. Çekiliş sonuçları ve çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü 16 Kasım 2009 tarihinde konuya eklenecektir.

- Eğitimler ile ilgili ayrıntılı bilgileri linkten öğrenebilirsiniz. Etkinlik sponsoru ;
Global Otomasyon

Tüm forum üyelerine iyi şanslar...

Çekilişe katılmak istiyorum.

çekilişe katılmak istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,601
Son üye
AlienInc

Yeni konular

Geri