4.Sınıf mühendislik öğrencisiyim gönüllü staj yeri arıyorum. (Destek Bekliyorum)

Merhabalar, Fırat Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim. Okulların uzaktan eğitime devam etmesinden dolayı kendimi geliştirebileceğim, elektrik-elektronik alanında yetiştirilmek üzere ONLINE ya da FİİLEN fark etmeksizin gönüllü staj yapabileceğim şirket arayışındayım. Manisa’da ikamet ediyorum. İlgilenirseniz cv'mi iletebilirim.
Teşekkürler.

Not: Linkedin'de paylaşımda bulundum. Sizden ricam profili olan yoruma bir + koyabilir mi? Bu süreci boş geçirmek istemiyorum, kendimi geliştirmek istiyorum. Eğer yasaksa linki kaldırabilirim.
https://www.linkedin.com/posts/emre-...125828608-APKb

Hiç boş vakit geçirme,C programlamanı iyice gelistir ve Arm işlemcileri (stm32 vs)kullanmayı ögren.Bu boş zamanlarda en iyi kaynak youtube.Valla ben makina mühendisiyim,ben bile c ögrendim(ögrendim dedigime bakmayın hala ne lazımsa arayıp bulmasını ögrendim :) )ve arm de ürün geliştirebiliyorsam siz ögrenmezseniz cok ayıp.youtubede Coşkun Taşdemir denen bir arkadas var,onun videolarını dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Hiç boş vakit geçirme,C programlamanı iyice gelistir ve Arm işlemcileri (stm32 vs)kullanmayı ögren.Bu boş zamanlarda en iyi kaynak youtube.Valla ben makina mühendisiyim,ben bile c ögrendim(ögrendim dedigime bakmayın hala ne lazımsa arayıp bulmasını ögrendim :) )ve arm de ürün geliştirebiliyorsam siz ögrenmezseniz cok ayıp.youtubede Coşkun Taşdemir denen bir arkadas var,onun videolarını dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim.
Teşekkürler bakacağım

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri