4.Proje yarışması Cevapları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

life_2834

Üye
Merhaba Sayın Yetkili.

4.proje yarışması cevaplarında yanlışlıklar var kontrol edilmesini rica ederim.

5.soruda

c.Düşük devirden yüksek devire geçmek için doğrudan yüksek devir butonuna basılabilecek. Tekrar düşük devire geçmek için ise stop butonuna basıldıktan sonra düşük devir butonuna basılacak.

c şıkkı gerçekleşemiyor.stop butonuna basmadan 2.hız aktif olmuyor.

Dikkatinize!!!

uyarınız ıcın tesekkurler gerekli ınceleme derhal baslatılmıstır.

5 soruda stop butonuna basmadan yüksek devire gecemez verilen cevaplarda.Ama sorulan soruda stop butonuna basmadan yüksek devire geçmesi lazım. yayınlanan cevap yanlış

Moderatör tarafında düzenlendi:
yapılan kontroller sonucu 5 sorunun cevabı düzeltilmistir.

4. soru tamamen yanlış.

3 sorunun cevabı, troidli kacak akım kullanmadan ,normal kacak akımlada yapılabilir. Bir çok trasfer şeması var önemli olan devrenin çalışması

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bana bu forumda proje yarışması var diye övdüler burayı.bende üye oldum bugun.ama ne yazıkki forum çok basite kaçıyor bir vurdum duymazlık var.kimse yanlış anlamasın diyeceksinizki neden:proje sorularını okudum tamam sorular çok güzel.ve ben cevaplarını kendim yaptım.sonra cevaplarına baktım forum kafadan sallamış. Nerden hazır almışsa foruma eklemiş işte cevaplar bu diye.cevapların nerdeyse hepsi yanlış hemde alakası bile yok.valla üye olduguma pişman oldum.üyelerinizle oynamayın biraz ciddiyetle sarılın yaptığınız işe.yarın birgün bu insanların forumun yayınladığı cevaplara göre bunu yapmak ister ya motorunu yakar ya tesisatını yakar yazıktır.lütfen inceleyin tekrardan bu cevapları ve üyelerdende özür dilemeniz gerekiyor.öür dilerim ama ben böle beklemiyordum burayı çok övdüler bana inşaallah iyi olur.tşk ler.

üyelerin verdiği cevaplar da bire bir yayınladığınız cevap ile aynı olmaya bilir.yani bir proje birden çok değişik devre şemasıyla veya farklı devre elemanları ilede yapılabilir.yani sonuçta bağlantılar farklı olabilir ama devre proje çalışıyordur bunu da kabul etmeniz gerekiyor.burda önemli olan projenin, sizin istekleriniz doğrultusunda çalışması.lüten bunuda değerlendirmeye alın.tşk ler

sayın adana01

bu yarışmanın hazırlanması için tüm yönetici arkdaşların ve mert bilgi işlem çalışanlarının ne kadar zaman harcadıklarını hayal bile edemezsiniz, hiç bir yerden hazır alınan soru yok ve asla olmazda. foruma bugün üye olmuşsunuz ve forum hakkında hiç bir bilginiz olmadan keşke üye olmasaydım, pişman oldum şeklinde yorum yazmışsınız. konuyu açık tutup diğer üyelerin de sizin yazdıklarınıza cevap yazmasını isterdim, çünkü bu forumu onlar sizden daha iyi biliyor. fakat daha fazla polemik olmaması için konuyu kapatıyorum. diğer mesajınızdaki öneriniz için teşekkür ederiz, biz sizin bu düşüncenizi yarışma başlamadan 1 hafta önce yönetici arkdaşlarla konuştuk. yarışma sonuçları ayın 15inde açıklanacağından dolayı, şu an itibariyle sonuçların değerlendirilme aşamasında problem yoktur. bu konuda diğer üyeleri düşündüğünüz için teşekkür eder, üzülmemenizi tavsiye ederiz.

bilgilerinize, saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri