4 katlı asansör devresi

abilerim ve hocalarım sizden bi ricam var.

4 katlı bir binanın asansör devre çizimi eğer sizde varsa bana yollayabilirmisiniz.Ben EKST programında denemeler yapıyom bişeyler ama olmuyor.sitede baktım ama devre şemasını bulamadım.bu konu benim için çok önemli.yardımcı olursanız sevinirim.

bir tane sorum daha olacak EKTS programında asansör çizimleri yapmaya çalışıyorum ama motor yandı diyor.bunun nedenide söylerseniz sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
sn:selcuk selcuk1
endüstri meslek lis. için yazılmış olan ELEKTRİK KUMANDA DEVRELERİ adında yazarı
ÖZDEMİR BADUR olan bir kitap var elimde tam sizin istediğiniz gibi ve değişik asansör devreleri var içinde eğer bu kitabı bulabilirseniz size yardımcı olacaktır diye düşünüyorum
kolay gelsin.

asansör devresi olan veya çizmiş olan varsa lütfen bana atsın.veya buraya koysun.lütfen

bu konuda bana yardımcı olacak biri var mı ?

dostum basıt ama bıraz gelıstırırsen olur umarım ısıne yarar

dostum dosya eklememısım sımdı ekledım ok

Ekli dosyalar

• Dört katlı bir bina için basit kumandalı asansör devre şeması.rar
    18.8 KB · Görüntüleme: 888
bu verdiğin dosyayı hangi programda kurup çalıştığını görebilirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri