3x1.5mm ttr kablo

speedy_66

Üye
merhaba suan 5 metre pamukkale marka 3g1.5mm h05vv-f kablo kullanıyorum bilgisayar için ara kablosu olarak 8 senedir
bu kabloy hes h05vv-f (ttr) 3x1.5 mm marka kablo ile degiştirmek istiyorum daha önceki pamukkale kablo ile uyumlumudur kabloda ısınma yanma gibi bir sorun olmaz degilmi bu işlerde biraz acemiyim 3x2.5mm almaya gerek varmı
3x1.5mm nerelerde kullanılır yardımcı olacak arkadaslara şimdiden çok teşekkür ederim
en kaliteli elektrik için hangi kablodur

Son düzenleme:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Farkı yok bağla. Hiç sorun olmaz. Sadece bilgisayar ve diğer ev aletlerini çalıştıracaksan 1.5 luk kablo rahat yeter, 2.5 luk olmasına gerek yok. Elinde 2.5 luk varsa ve ileride fazla akım çeken cihazları da bağlarım diyorsan 2.5 lukta bağlayabilirsin.

Farkı yok bağla. Hiç sorun olmaz. Sadece bilgisayar ve diğer ev aletlerini çalıştıracaksan 1.5 luk kablo rahat yeter, 2.5 luk olmasına gerek yok. Elinde 2.5 luk varsa ve ileride fazla akım çeken cihazları da bağlarım diyorsan 2.5 lukta bağlayabilirsin.

öncelikle çok teşekkürler masaüstü bilgisayar var 850watt psu takılı oyun filan oynuyorum monitör takılı hoperlor yazıcı telefon sarj filan takılı olacak ara kablosu olarak kullanacagım ucunada 8 li grup priz takıp bu dediklerimi baglayacagım fazla akım çeken çihazlar nelerdir acaba
hes 3x1.5mm h05vv-f 5 metre kablo şiparişi verdim

Elektrikli ısıtıcı gibi veya büyük makinalar.

evet sıkıntı olmaz. Bu tür kablolarda markalar arası pek sıkıntı olmaz.

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,854
Son üye
Enes.trk

Yeni konular

Geri