3g ile anlık ip kamera izleme ve görüntüyü ftp ile ana bilgisayara çekme yardım

cctv16

Üye
merhaba,

bir adet kendi üzerinde sd kart girişi olan veya nvr a bağlı olan ip kameranın görüntüsünü 3g ile atıp uzaktan anlık izlerken aynı zamanda sd kart girişinde ya da nvr harddiskinden görüntünün kaliteli kayıdını 3g modem üzerinden çekmek istiyorum.

ne önerirsiniz, böyle uygulama yapan var mı, ftp özelliği olan kameralarla bu mümkün mü, orjinal görüntü ne kadar bir gecikmeyle kayıt olur, kamera tarafına sd kartlı mı nvr lı sistem mi daha iyi olur.

herkese teşekkürler.

3g ile bulunduğunuz yerin çekim kuvetine göre sağlıklı yada sağlıksız anlık izleyebilirsiniz. İzleyebildiğinize göre cd yada nvr ara yüzüne girip görüntüleri çekebilirsiniz. İkisindede sorun teşkil etmez. nvr sistem daha sağlıklı olur.Tam olarak orjinal görüntüyü normal internette bile alamazsınız orjinalin bir alt sekmeninde izlersiniz.

3g ile bulunduğunuz yerin çekim kuvetine göre sağlıklı yada sağlıksız anlık izleyebilirsiniz. İzleyebildiğinize göre cd yada nvr ara yüzüne girip görüntüleri çekebilirsiniz. İkisindede sorun teşkil etmez. nvr sistem daha sağlıklı olur.Tam olarak orjinal görüntüyü normal internette bile alamazsınız orjinalin bir alt sekmeninde izlersiniz.

Cevabınız için teşekkürler, izlemeyi anladım çok anlık olmak takılmalar oluyor ancak sd karttan dosyanın 1'e 1 aynısını 3g üzerinden bilgisayara çekebilirim değil mi sistem buna müsait mi yani?

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri