3D Yazıcı Kendi Tasarımım(Aktif Forum)

DLP mi FDM mi SLA mı

• Kullanılan toplam oy
    8
Yazıcınızın özellikleri fazla olacağı için amper ihtiyacı da fazla, normaldir.

Sağolun teşekkürler.

Merhabalar. Aklıma bir soru takıldı. Bu bizim FDM yazıcılar strafor basabiliyor mudur? Teşekkürler.

Merhabalar elime yazıcının kartı geldi. Ancak ben mks v1.4 diye almıştım. Mks sbase v1.3 geldi.
Bu modeli hakkında yardımcı olabilir misiniz?(Motor bağlantısı felan) Bir de buna genişletme kartı (fazladan 2 motor takmak için) nasıl takılır? Teşekkürler.

burayı inceledinmi ?
http://www.instructables.com/id/Configuring-MKS-Sbase-V12-32-bit-Controller-Basics/

fazladan motor derken bir eksende iki motor kullanmak mı kastınız, kartın üzerinde x,y,z,e0 ve e1 motor çıkışları var sanırım sadece, kart hakkında pek bilgim yok ama extruder motorlarından birisi diğer eksenlerden birine konfigure edile bilir sanırım yada motor kablolarını birleştirip aynı girişe bağlayabilirsin bu durumda sürücünün çıkışını iki katına çıkarman gerekir iki motor besleyeceği için

Verdiğiniz linke baktım ancak orada fazladan motor takmayı anlatmıyor.
Fazladan motorları (konuyu baştan okuduysanız) RGB extruder'a filament çekmek için kullanacağım.

Termistör olarak ne önerirsiniz? (Bu arada yavaş yavaş toplamaya başladım yazıcıyı)

Merhabalar. Yazıcı parçalarını ABS mi PLA mı bastırıyım. Teşekkürler.

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,856
Son üye
teslasarmali

Yeni konular

Geri