380V Elektrik Aboneliği Nasıl Yapılır?

aslan93

Üye
Öncelikle merhaba herkese.Bizim 4 katlı binanın 220V elektriğini, 380V'a çevirmek için başvuru yapıcaz.Herhangi bir şartları oluyor mu? Ücret olarak vs. süreç nasıl oluyor onu öğrenmek istiyorum.Yardımcı olanlara teşekkürler şimdiden.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
ilgili dağııtm şirketi ile görüşmeniz daha sağlıklı
hangi evrakları isterler görüşmeniz gerekmektedir.
Monofaze'den Trifaze'ye çevirmek için elektrik projesi isterler
ve her aboneden büyük ihtimalle depozito ücretini güncellemek için fark isterler. ne kadar diye sorarsınız büyük ihtimalle oda çizilen güce göre değişmektedir.

Anladım sadece kıyma makinesi var 3kW gücünde onu çalıştırmak için lazım olacak.

Öncelikle merhaba herkese.Bizim 4 katlı binanın 220V elektriğini, 380V'a çevirmek için başvuru yapıcaz.Herhangi bir şartları oluyor mu? Ücret olarak vs. süreç nasıl oluyor onu öğrenmek istiyorum.Yardımcı olanlara teşekkürler şimdiden.

yetkili imza yetkilisi bulunan bir elektrikçi bulacaksınız ( bağlı bulunduğunuz dağıtım şirketine kayıtlı ) yeni proje çizimi + gerekli evraklar + abonelik bedeli vs gibi

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri