37 kw-1400 d/d GAMAK Motor

Arkadaşlar elimizde 37 kw -1400 d/d GAMAK Marka motorvar eteketide yok bumotor üc sefer sarılmış yanmış . orjinal sarım kaydı olanvarmı . Oyuk 48 - sıtatör boy 25 cm -eni 19 cm ilgili arkadaşlardan yardım dekliyorum.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
arkadasım bu motorun tipini verebilirmisin bana biz cogu motorların rotorlarını ölcmüyoruz bugün kayıtlara baktım 2 tane kayıt buldum.ve sen söktügün kaydı yazarsan bir cözüm üreticem bulamazsak rotor capına göre bir kayıt cıkartıcam sana.

Tezcan arkadaş gamak fabrikaya sorduk bize fax yolladı sipir 22 -tel çapı 0.95mm-1mm hatfe 1.11 düz kalıp seksion 4 - 211gr tip yazmış paraler sayısını vermemiş sızdeki kayıtla karşılaştırımısınız 2li paralermi 4lü paralermi

motordan cıkan telcapı 0.95 mm-1mm - sıpir 20 hatve 6-8-10-12 bağlantı 4 lü parelel cıkcan bakır 10 kg. fabrikadan aldığımız kayıtla bugünsarmaya başladık 14 kğ tel yiyiyor. balğantı 4lü parelel olması lazım sizde okeylerseniz şüpemiz kalmasın alakadar olduğunuz icin teşekürederim.

aynen kademesiz sargı 12 bobin 9 aralık 4 ankoş T.CAPI:1,00+0,95-sipir bölünmüş 22 -1460d/dak 4.lü paralel 68amper.TİP:GM200L4

HERŞEY AYNI KARDEŞİM BENDE AYNISINI BULMUSUM.K.GELSİN

arkadaşlar 55 kw 1400 motor tam güç çalıştığında saatte kaç lira veya kaç kılovat elektirik yakar

güç bellı 55 kw,
bır saatde 55 kwh, enerji harcar. Fiatlar devamlı guncellendiğinden ( zam değil) sız en son faturaya bakın, Toplam tutarı harcanan kw/saate bölün.

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,592
Son üye
E.E.M.

Yeni konular

Geri