36 kV BUŞİNG KORUYUCU BAŞLIK HK. YARDIM

scorpio

Üye
Merhabalar arkadaşlar kafayı yemek üzereyim buşing koruyucu başlık arıyorum netten ama bi türlü nasıl birşey olduğunu ve de fiyatını bulamadım bana bu konuda resim gönderebilecek vede fiyat konusunda ortalama bi şekilde fiyat verebilirmisiniz ?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Alternatif bir çözüm olarak oraya uygun ısıyla büzüşen hortum kullanabilirsiniz.
RAYCHEM marka olabilir.

bize de acil lazım olmuştu pvc borulardan yapmıştık daha doğrusu tedaş elemanları normal buşing koruyucular kelepçeli olduğundan biz enerji olup olmadığını göremeyiz dediler biz de pvc boru geçirdik. istedikleri zaman pvcleri yukarı kaldırıp buşing üstünde enerji olup olmadığına bakabiliyorlar. ama orjinal başlık istiyorsan raychem in var. cad in dediği gibi ısıyla büzüşen başlık da denedik ama çok ısınan trafolarda eriyip sarkma yaptılar.

Alternatif bir çözüm olarak oraya uygun ısıyla büzüşen hortum kullanabilirsiniz.
RAYCHEM marka olabilir.

bize de acil lazım olmuştu pvc borulardan yapmıştık daha doğrusu tedaş elemanları normal buşing koruyucular kelepçeli olduğundan biz enerji olup olmadığını göremeyiz dediler biz de pvc boru geçirdik. istedikleri zaman pvcleri yukarı kaldırıp buşing üstünde enerji olup olmadığına bakabiliyorlar. ama orjinal başlık istiyorsan raychem in var. cad in dediği gibi ısıyla büzüşen başlık da denedik ama çok ısınan trafolarda eriyip sarkma yaptılar.

arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum bilgi olarak çok yardımcı oldunuz :) işi alamadık ama olsun ilerde çok işme yarayacak bu bilgiler ...

Sanırım aramayı yalnış yapıyorsun. orta gerilim kablo başlığı diye araman gerekiyor. Buşing koruma başlığı diye bişey şu ana kadar duymadım. Ama kabloların buşinge bağlandıkları yere özellikle dış ortam kablolarda kablo başlıkları kullanılmaktadır.

uygulama resimi ektedir

Ekli dosyalar

• DSC00592.jpg
    DSC00592.jpg
    86.4 KB · Görüntüleme: 61
Raychem'den daha iyisi var mı piyasada, varsa hangi markalar? Bir bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri