32" Televizyon Tavsiyesi

Bu TV nin 21 inch olanını 10 sene kadar önce almıştım.
Tabiri caizse ite kaka kullandım hala kullanıyorum :D
https://www.hepsiburada.com/yumatu-...-full-hd-android-smart-led-tv-p-HBV00000PNSUA
FULL HD olup oldukça iyi kalite UPSCALLING özelliği bulunuyor.

Kurumsal olmayan satıcıdan almak kumar yahu...

Bu konuda haklısınız. Geçtiğimiz günlerde bir vatandaşın 1-1,5 yıllık cihazına Tüketici hakem heyeti ayıplı mal olarak para iadesi kararı verdi. Fakat sorun şuydu ki firma ortada yoktu. ito dan falan ünvan üzerinden adres bulundu ancak tekrar bakmadım firmayı bulabildi mi, olayın sonu nereye vardı diye. Sıkıntılı işler.

Bunun haricinde uydu cihazı olarak bu marka sevdiğim bir markadır benimde, TV ürettiklerini bilmiyordum.

Bu konuda haklısınız. Geçtiğimiz günlerde bir vatandaşın 1-1,5 yıllık cihazına Tüketici hakem heyeti ayıplı mal olarak para iadesi kararı verdi. Fakat sorun şuydu ki firma ortada yoktu. ito dan falan ünvan üzerinden adres bulundu ancak tekrar bakmadım firmayı bulabildi mi, olayın sonu nereye vardı diye. Sıkıntılı işler.

Bunun haricinde uydu cihazı olarak bu marka sevdiğim bir markadır benimde, TV ürettiklerini bilmiyordum.
Herkes bilir ki teknoloji biraz da şans işi. Dediğine kesinlikle katılıyorum. Sıkıntı olunca karşında muhatap bulamazsın, paranla kepaze olursun. Riske girmemek lazım.

Bilgisayar bağlantısı mi box veya benzeri oyun vs gibi için gerçek hız yüksek olmalı fhd olmalı .32 inç tv için

Benim tercihim 32 inç monitor olurdu .

Bilgisayar bağlantısı mi box veya benzeri oyun vs gibi için gerçek hız yüksek olmalı fhd olmalı .32 inç tv için

Benim tercihim 32 inç monitor olurdu .
Hocam daha çok haber kanallarına ya da belgesellere takılıyoruz. Fırsat buldukça da Exxen veya Netflix işte... Doğrusunu söylemek gerekise Mi Box fiyatları almış başını gitmiş. Monitörle yapsak yüzü astarını geçecek gibi.

Hocam daha çok haber kanallarına ya da belgesellere takılıyoruz. Fırsat buldukça da Exxen veya Netflix işte... Doğrusunu söylemek gerekise Mi Box fiyatları almış başını gitmiş. Monitörle yapsak yüzü astarını geçecek gibi.
Hiç alma zaten esasında oyun film vs gibi boş işler tv de yararlı yayın az yararlı programları seyretmek önemli.

Sağlıcakla.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Geri