32 amper lik bir sigorta 3-4 saatte atıyor

sakarya18

Üye
İş yerinde 3 tane odayı besleyen 32 amper lik bir sigorta var, bir kaç gündür bu sigorta 3 4 saatte bir atıyor, odaya yeni bir makine getirilmedi, odada yazıcılar, bilgisayarlar ve lambalar var, başkada bişey yok, sigortayı değiştirdim, buna rağmen gece hiç bir şey çalışmazken yine sigorta atmış sabah geldiğimde, bu sigorta neden atıyor olabilir arkadaşlar?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İş yerinde 3 tane odayı besleyen 32 amper lik bir sigorta var, bir kaç gündür bu sigorta 3 4 saatte bir atıyor, odaya yeni bir makine getirilmedi, odada yazıcılar, bilgisayarlar ve lambalar var, başkada bişey yok, sigortayı değiştirdim, buna rağmen gece hiç bir şey çalışmazken yine sigorta atmış sabah geldiğimde, bu sigorta neden atıyor olabilir arkadaşlar?
Pensampermetre ile olctunuz mu hiç normalde ne kadar akım var sigortada?

Prizlere bakacam yarın evet
Pensampermetre ile olctunuz mu hiç normalde ne kadar akım var sigortada?
Pensampermetrem yok maalesef, prizlere bakacağım yarın, diğer sigortalar atma olmuyor sadece orası atıyor ve hemende atmıyor, şimdi başka faza verdim bu hattı,yarın gidip bakacağım yine
Prizlere bakacam yarın evet

Başka bir fikriniz varsa yazabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Uzatmalar varsa kontrol etmeniz .

Son düzenleme:
3 adet klimada var ama sadece bir tanesi ara sıra kullanılıyor, o sigorta harici başka bir sigorta atmıyor

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri