300 TL ve altı ölçü aleti önerisi.

mmetem55

Üye
Merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce 150 TL ye ölçü aleti almıştım fakat bozulduğu için kaliteli bir ölçü aleti almak istiyorum.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
300 tl ve alti alinabilecek nispeten en uygun cihaz ve marka olarak gordugum urun asagidakidir.. Kalite artık günümüzde rakamlarla doğrusal olduğu için bu rakamlara kalite bahsetmek pek mümkün değildir.

Bence almışken kapasite de ölçen bir multimetre almanızı öneririm. İleride bana dua edersiniz.

https://www.n11.com/urun/unit-ut33b-dijital-multimetre-12078550?magaza=beratotomasyon
Kapasite ölçenlerin fiyatı ne kadar ?

KAtılmıyorum arkadaşlara, acemiliği lüks araçla atamazsın 150 liralık cihazın suçu var mı ya pahalı alette aynı dalgınlığı yapsaydın? Kendini eğit sonra 1 veyahut 2 gömlek üstüne geçersin dükkanlar internet hep elinin altında.

KAtılmıyorum arkadaşlara, acemiliği lüks araçla atamazsın 150 liralık cihazın suçu var mı ya pahalı alette aynı dalgınlığı yapsaydın? Kendini eğit sonra 1 veyahut 2 gömlek üstüne geçersin dükkanlar internet hep elinin altında.
Hobi olarak uğraştım için biraz daha iyi bir alet almak istedim yinede fikrine saygı duyuyorum. Evet acemiyim 4-5 aydır sadece hafta sonları veya akşamları uğraşıyorum.
Ayrıca , kaliteli ürünlerin hemen bozulacağını düşünmüyorum.

İşi yapan alet değil ki, ehliyet veya diploma da işi götürmez araç kullanmaz. Tercih para senin.

aliexpress te aneng sz02 "süper teklif" linkinde 250 civarında

Aynen katılıyorum. Bir kere dalgınlıkla ölçü aletinin sigortasını attırdım yeni sigortanın fiyatı orta halli bir ölçü aleti alıyordu. Sigortayı aldım ama içimde birşeylerin cız ettiğini hissetmiştim. Hobi amaçlıysa ucuz birşey alın geçin.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri