-30 derece çalışan basınç transmitter

Arkadaşlar -30 derecede çalışan basınç transmitteri önerebilir misiniz yada böyle birşey var mı? :confused:

Son düzenleme:
yüksek sıcaklıklarda çalışacak tranmiterlere soğutucu bağlanarak çalışmatırılmakta.
tranmiteri nominal çalışma sıcaklığında kalmasını sağlayacak bir ısıtıcı bağlarsanız herhangi bir sorunla kalşılaşacağınızı sanmıyorum. size bu konuda satıcı firmalar daha fazla yardımcı olacaktır.

Merhaba,
rosemount basınç transmitterleri -40 derecede çalışabiliyorlar, problem yok.
Emerson fırmasıyla ırtıbata gecebılırsın. 0216 573 98 48

Merhaba,
rosemount basınç transmitterleri -40 derecede çalışabiliyorlar, problem yok.
Emerson fırmasıyla ırtıbata gecebılırsın. 0216 573 98 48

aynen bizde kullanılıyor.model de yazarım.elimde 2 tane yedek var kutudan bakar yazarım.doğalgaz kotrol sistemlerinde sıkça kullanıyoruz.dehşet makinalar.fiyatları hakkında fikrim bile yok.aynen ROSEMOUNT diyorum.

merhaba arkadaşım basınç transmitterrinde iyi bir marka olan KELLER markasını sana önerebilirim.Türkiyede ise bunun disbiritörü Zeta Enerji umarım yardımcı olurum.

enderr hauser basınç transmiterleride uygundur.İ nternet üzerinden araştrabilirsin.

arkadaşlar bu rosemount ekipmanlarıyla ilgili eğitim veren firma yada kişi varmı acaba bilginiz var ise 05313815666 mesaj atabilirseniz cok sevinirim.ben sizi ararım lütfen yardımcı olun

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri