3 fazlı elektronik sayaç bağlantı hatası ?

Cevaplarınız için teşekkürler. Havuz şu an boş , motoru ancak Haziran 'da su doldurunca kontrol ettirebilirim. Zaten elektrikçiyle de öyle anlaştık.

Bu arada sürekli atan kaçak akım rölesi vardı , o da bu elektrikçi tarafından çözüldü. Bir öncekilerin taktığı 30mA 'lık yerine 300 mA 'lık Legrand taktı , en azından o dertten kurtuldum.

Kendinize iyi bakın , teşekkürler.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Cevaplarınız için teşekkürler. Havuz şu an boş , motoru ancak Haziran 'da su doldurunca kontrol ettirebilirim. Zaten elektrikçiyle de öyle anlaştık.

Bu arada sürekli atan kaçak akım rölesi vardı , o da bu elektrikçi tarafından çözüldü. Bir öncekilerin taktığı 30mA 'lık yerine 300 mA 'lık Legrand taktı , en azından o dertten kurtuldum.

Kendinize iyi bakın , teşekkürler.

merhaba ,

300mA kaçak akım rölesi de olsun .
30mA kaçak akım rölesini yerine geri takın ( arızayı bulmaya çalışın )
diğer çeşit uyğun 30mA kaçak akım rölesi takın ?

300mA kaçak akım rölesi yoksa kalsın ( uyğun yere takılması gereklidir . sayaç panosuna )
30mA kaçak akım rölesini tekrar takın . ( uyğun yere takılması gereklidir . daire içi siğorta kutusuna )

30mA kaçak akım rölesini yerine geri takın ( arızayı bulmaya çalışın )
diğer çeşit uyğun 30mA kaçak akım rölesi takın ?

hayatınızı 30mA kaçak akım rölesi korur
tesiatınızı 300mA kaçak akım rölesi korur

kolay gelsin , sağlıcakla , kalın .

Son düzenleme:
Bence de sorun çözülmemiş üstü kapatılmış 30 miliamperlik roleyi geri taktırdınız

Eksik sıfır ( 0) klavyeniz yazmamis bende telefondan yazınca otomatik saçma sapan kelimeler yazıyor

Bence de sorun çözülmemiş üstü kapatılmış 300 miliamperlik roleyi geri taktırdınız

Son düzenleme:
TÜRKİYEDE SATILAN ELEKTRİK SAYAÇLARI TÜRLERİNE GÖRE STANDART BAĞLANTI GİRİŞLERİNE SAHİPTİR EN AZINDAN 20 YILDIR BÖYLE BİLİYORUM BEN sizin saatiniz düz sanayi tipi faz girer-faz çıkar.. faz girer-faz çıkar.. faz girer-faz çıkar.. nötr girer notr çıkar şeklindedir . burda tüketim aşırı artmışsa 1 farkına varmıyorsunuz tesisiniz fazla tüketim yapıyor 2 elektrik dağıtım şirketi başka aboneden söktüğü saati sözde kontrol edip size bağladığı sayaç arızalı. değiştirilmesini talep edin yazılı olarak . yapılmassa EPDK YA ŞİKAYET EDİN SİTESİNDE VAR seve seve yapmak zorundalar . dava açmak hakkınız ama çok uzun sürer sadece kazanırsanız gelecek faturalarınızdan düşer

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri