3 Farklı Marka Dvr Kayıt Cihazını Bir Merkezde Görüntüleme

nacres7091

Üye
Merhabalar
Farklı şehirlerde 3 farklı marka dvr kayıt cihazım var .
Bu dvr cihazları 64 ekran destekleyen bir CMS programı ile bir noktadan izlemek istiyorum
bunun için hangi programı kullanabilirim ? 3 farklı marka cihazı bir ekranda görüntüleme
yapabilen program veya bir cihaz varmı ?

merhaba

her ciyazın kendi cms yazılımı vardır aynı ekranda izlemek için hepsinin aynı olması gerekir.

ancak üç harklı cms yazılımı ile görüntüleri açıp bazı yazılımlar ile ekranı 4 e bölerek yapıla bildigini duydun ama hiç denemedim birde harklı üç yazılım çalışacagı için sistemini biraz yavaşlata bilir bilgin olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba

her ciyazın kendi cms yazılımı vardır aynı ekranda izlemek için hepsinin aynı olması gerekir.

ancak üç harklı cms yazılımı ile görüntüleri açıp bazı yazılımlar ile ekranı 4 e bölerek yapıla bildigini duydun ama hiç denemedim birde harklı üç yazılım çalışacagı için sistemini biraz yavaşlata bilir bilgin olsun

yavaşlık konusunu dıkkate alırım teşekur ederım.

Merhabalar
Farklı şehirlerde 3 farklı marka dvr kayıt cihazım var .
Bu dvr cihazları 64 ekran destekleyen bir CMS programı ile bir noktadan izlemek istiyorum
bunun için hangi programı kullanabilirim ? 3 farklı marka cihazı bir ekranda görüntüleme
yapabilen program veya bir cihaz varmı ?

Arkadaşım dvr'lar ne marka acaba ? ülkemizde A-B-C markaları ile satılıp fakat üreticisinin aynı olduğu bir çok ürün var eğerki bu 3 farklı cihazın aynı üreticinin ürünü ise cihazları üretici cms yazılımı ile aynı ekrana toplayabilirsin .

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri