3 Adet 3 Fazlı Asenkron Motor

Yaşlı Uzman Lütfen bana da yardimci olur musun lütfen ?

Derdini bir anlatırsan yardımcı olmaya çalışırız.

Ödev bi lutfen perşembe günü gisicek litfen çizimini yapar misim

Ekli dosyalar

• P_20151218_102955.jpg
    P_20151218_102955.jpg
    277.7 KB · Görüntüleme: 19
Daha zamanın var soru basit biraz çalış gayret et ortaya birşeyler çıkar.

Son düzenleme:
Abi . Hoca 2 hafta once verdi performansi herkes yapti verdi vitek ben kaldim kimse yardımcı olmuyo hoca artik sende getir dedi lütfen abi yardimci olur musun . Ne kadar cok cizim yaptim kafam patladi ama bi türlü yapamadim . Lütfen son care sensin abi

Tamam sıkıntı yapma hallederiz ben sadece çabanı, ortaya neler çıkardıklarını görmek istedim. Ödevin yetişir endişelenme ama birşeyler öğrenmeni istiyorum. Armut piş ağzıma düş olmasın ok.

Tamam abi sem bugun yapip atar misin buraya biraz devreyi inceliyecegim . Olur mu

Şuan işteyim sen uğraş biraz emek harca ortaya birşeyler çıkar. Onun üzerinden ilerleyelim. Yoksa devreyi hazır alıp hocaya vermen sana hiç birşey kazandırmaz.

Abi devreyi hazirlayacak mertaryeller yok bende program vs. O yuzden sadece cizim olacak .az once hocayla konuştum yarin getir dedi . Aksam uzeri halleder nisin abi acil lutfen . Sen yap ben devreyle ilgili yorum yapicam kendim . Cok onemli bu ödev . Bu dersten gecenezsem kaliyorum . Proje odevim bu

bak ben bugun saat kac olursa olsun sana cızıp yollarım sen yeterkı cız bıseyler bız sna yardımcı olacagız ekts dıye bır program var onu indir cok basıt onunla cok kolay yaparsın

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri