3.8 inch veya 4.3 inch dikey çalısabilen ekran

climax

Üye
Arkadaşlar bana 3.8 veya 4.3 inch dikey çalışabilecek renkli ekran lazım.Makinacının yeri çok dar.Yatay olarak kabul ettirmek için çok uğraştım.Fakat kabul ettiremedim.Tavsiye edebileceginiz ekran varmı?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
syn:climax
easy view mt 500 serisi touch screen' ler yatay ve dikey programlanıp kullanılabiliyor.
yalnız mt500 serisinin en küçüğü mt506 5.7"

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    42.4 KB · Görüntüleme: 28
  • 2.JPG
    2.JPG
    47.6 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Arkadaşlar easy view serisi kullanmak istemiştim.Fakat yakın bir tarihten sonra yerine başka bir ürün çıkacağını yani tedavülden kalkacağını öğrendim.Müşterim de yapacağı makinayı standartlaştırmak ve değişim yapmamak istiyor.Dolayısıyla olmadı.Birde fiyat noktasında çok pahalı olmamasını istiyor.Siemens fiyatları çok yüksek kalıyor.İlginizden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim.Başka bildiğiniz bir panel varmı.Benim aklıma gelen bildiğim panellerde istediğimi bulamadım.Sizlerden yardım bekliyorum...

cermate marka 3,5 inc renkli panel var ama yatay fiyatı da makul seviyede bu panelle ilgili bilgi almak istiyorsan özelden yazabilirsin

sayın fatek teknik arkadaşım fatek fbs 24ma d için ucuz ve kolay hangi op yi kullanabirim
fiyatı nedir

Merhaba arkadaşım Easyview panellerin en küçügü 5,7'' diyen arkadaşım ne yazik ki yanılıyor MT505 olarak isimlendirilen 5'' lik panelleride mevcuttur ve ozdisan firması tarafından da satılmaktadır.Ayrıca MT506 (5.6'') serisi panellerin üretimten kalkması çok uzun bir süreç alacaktır yaklaşık 2 yıl kadar ve yerinede yeni gelecek panelin saç kesim ölcüleri aynı olacaktır.

Panasonic panellerin GT01- GT11 panelleride bulunmaktadır bu panellerde 3'' ve 4'' lik paneller dir.PAneller led aydınlatmalı olup 3 renkli olarak çalışmaktadır
Renkler Kırmızı-Yeşil-Turuncu dur.
Yine bu panelleride Özdisan firmasından temin edebilirsin

Umarım yardımcı olur

Son düzenleme:
sn: panasonicibrahim

Özdisan'ın sitesinde mt500 paneller = MT 506 Serisi (5.7") MT 508 Serisi (7.7") , MT 510 Serisi (10.4") ' dan ibaret.. mt505 paneller dediğiniz gibi olabilir, uzun zamandır bu markayı kullanmadığımdan ürünlerini takip etmiyorum artık.ama dediğim gibi ben ilgili firmanın sitesinden bakıp arkadaşı bilgilendirdim sitesinde mt505 panel bulamadım...:: OZDISAN ELEKTRONIK :: Türkiye 'nin en büyük komponent distribütörü

Pro-face 3.8" TFT Renkli Yatay-Dikey olarak çalışabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri