3/0 Pigeon Tek Devre Demir Zincir İzolatör

overlock

Üye
Mrh.
3/0 Pigeon Tek Devre Demir Zincir İzolatör "2. Bölge Demir Direk Hesabına" Acil İhtiyacım var
Bir proje yapıyorum diğer buz yükü bolgelerini EMO'nun sitesinden indirdim yanlız 2. bolgenin bende hesap hülasaları var.
yeterli gelmiyor Ag-Aw bağıntısı için 2. bölgenin direk hesabına ihtiyacım var yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim saygılar.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
2.Bölge
a)Tek Askı:
BER,BES,BET,BEY için ag(+45C)=0,32847*aw-17,45
b)Çift Askı:
BER için;
ag(+45C)=0,887*aw-32,19
BES,BET,BEY için;
ag(+45C)=0,279*aw-38,03
2. Bölge için ag-aw bağıntısı bu şekilde. Atilla Yunusoğlu hocamın kitabından alıntıdır.. İyi çalışmalar.

Kemal bey mrhb;
bu değerler bende var yanlız benim istediğim 3/0 demir zincir yani t-12...t-20 tipi direkler için olanı
Hüseyin Bodur hocanın geliştirdiği tip proje
sizin gönderdiğiniz 3/0 galvaniz civatalı demir direk için onlar bende var.
yardımınız için çok teşekkür ederim

sanırım siz tek devre, SBA beton direkli, zincir izolatörlü tip projeyi soruyorsunuz yanılıyor muyum? yukarıda demir demişsiniz de..

valla benim 3/0 tek devrede bildiğim taşıyıcı direkler BER,BES,BET,BEY. Gösterdiğiniz kaynak biraz eski gibi aceba eskiden o şekil adlandırılmış olup şimdi revize edilmiş olmasın overlock?

Hayır bu tip proje ber,bes (Galvaniz civatalı ) tipinden önce geliştirilmiş olan tip proje (boyalı kaynaklı)
hem demir mesnet
hem demir zincir
olarak uygulanıyor
eski olduğu için kaynak bulamıyorum
elimde 1.3.4. buz yükü var ama 2. buz yükü eksik

anladım. vallaha benim de bilgim yok onun hakkında. umarım diğer arkadaşlarda mevcuttur.iyi çalışmalar

Kemal Bey ilginiz için tşk. ederim
iyi çalışmalar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri