2km mesafeli 28 röle kontrolü (beton pompası kamyonu kontrolü)

MAIN_LOOP

Onursal Üye
Onursal Üye
bir zamanlar autec beton pompası cihazının bir benzerini yapmıştım

bütün sistemi full paylaşıyorum

baskı devre + hex kodlar

devrede verici sürekli gönderme yapar vericide hangi giriş aktif olursa alıcıda ilgili röle çeker.

rf kanalı 6 adet ve buton ile ayarlanır led displayde gösterilir.

yapacak arkadaşlara hayırlı olsun

dosyalar:

Dosya, Dosya Paylaşım Sitesinden Silindiği İçin Konu Çöpe Taşınmıştır.

Merhaba,
Güzel proje...Kullanılan RF modül marka-modeli nedir? Diğer konudaki gibi bu şemada da malzemelerin değerlerini güncelleme listenize eklerseniz çok iyi olur.

udea firmasına özel sipariş ile yaptırdığım ufm12 trancieverler. normal üretimde bu moduller modem moduldur.ben bunların mac katmanlarını çıkartılmasını rica ettim transparan olarak satın aldım.eğer devreyi yapacaksanız udea firmasına siparişi verirken bu şekilde verin.

güncelleme listesine bunuda ekledim. bu yayınladığım projeler ticari projelerimden bir kaçı bu yüzden part datalarını yazmıyordum.öylece kalmış ama hepsi çok iyi bir şekilde çalışıyor.

Bilgilendirmeniz için teşekkürler.Güzel ve değerli bilgiler.Udea olarak tahminim vardı doğru çıktı :)

Udenın bu tip mesefeler için ürünlerine bakıyordum.Fazla bilgim yoktu.Bilgilendirmeniz çok faydalı oldu.Kısmetse Nisan-Mayıs gibi modülü tedarik edip ona göre bir kart hazırlayacağım...

modülleri baya kaliteli.firmadaki tasarımcıyı tanıyorum.bazen telefonda rf ile ilgili yardım alıyorum.
normalde modullerin içinde chipcon firmasının ürünleri var devrelerin şematikleride buradaki pdf lerden.ama çok iyi uygulanıp hayata geçirilmiş. kendilerine özgü tasarımlarıda oldukça fazla sayıda.

Referansınız ve bilgilendirmeniz için teşekkürler.Bu şekilde düşündüğüm devre kartını sanırım tahminimden daha önce zaman ayırıp bitiricem ;)

Son düzenleme:
Referansınız ve bilgilendirmeniz için teşekkürler.Bu şekilde düşündüğüm devre kartını sanırım tahminimden daha önce zaman ayırıp bitiricem ;)

siz kartı basım işlemini başlatın kart çıkana kadar part refrance dosyasını ben yayınlarım zaten.

yalnız pcb cinizi iyi seçin devrede çok küçük via lar var her pcb ci basamıyor. bekerpcb,printronics,odakpcb bunları öneririm.

ben prntronics ile çalışıyorum üretim yeri çin ofis istanbul.

Teşekkürler.
Pcb işlerini argeci arkadaşım vasıtasıyla odak pcb'den basılıyor.Kalitesinden memnunum.Prntronics ilk defe duydum duruma göre ilerde kullanabilirim.

printronics odak tan kat kat iyi ve kalitedir. ben odaktan memnun kalmadığım için bu firmaya geçtim

Forum istatistikleri

Konular
127,951
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri