25mm ttr kablo nerden temin edebilirim

ümit 1976

Üye
s.a arkadaşlar 25mm ttr kablo 200mt kule vinç yülksetmek için kullanılacak veya başka önerileriniz varmı ben pıyasada kaucuklu ttr aradım bulamadım yardımcı olabılırsenız sevınırım herkese iyi çalışmalar şimdiden teşekkürler

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Kule vinçte kulanılan kaplo esnek ve yumuşak olmalı bu nedenle damarlar çok teli olmalıdır.
NMH veya NSH kaplo kulanılır kule vinç ana besleme kaplosu ise HO7RN-F kaplo kulanılır
Vinç kaploları diye ara kaplo katologlarda var.
PRYSMAIN kaplo katologunda özel kaplolar bölümünde (N)SHTÖU(SMK) 1KV VDE 0250-814 vinç kaploları Türk malı.

Kule vinçte kulanılan kaplo esnek ve yumuşak olmalı bu nedenle damarlar çok teli olmalıdır.
NMH veya NSH kaplo kulanılır kule vinç ana besleme kaplosu ise HO7RN-F kaplo kulanılır
Vinç kaploları diye ara kaplo katologlarda var.
PRYSMAIN kaplo katologunda özel kaplolar bölümünde (N)SHTÖU(SMK) 1KV VDE 0250-814 vinç kaploları Türk malı.

doğrusu kablo değilmi ?

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri