24v akü ile motor bağlantısı

OZB.com.tr sitesi açılmadı! Araştırınca 24vdc geçiyor rus sitesindeki katalogtan teyit edebilirsiniz. @wild_for yerel pdf te paylaşmış aynı değerleri vermekte, sizin model EMV-DC 200/3;

http://www.bt-g.ru/produktsiya/vibratory/vibrator-ploshchadochnyy-emv-ds-200-3/

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Beton püskürtme makinasının üzerinde 24vdc etiketli 3 adet sargısı olan bir vibratör motoru var. Etiketinde 24v 5A 50hz 0,12kw 3000devir yazıyor. Motor klemens kapağını açtığımda aynen 380v motor klemensi var, 3 adet sargısı var ve üçgen köprüleri var. Motora besleme olarak 24v + - iki tane kablo var sadece. Bu motoru nasıl bağlayabilirim.

motor etiketine bakıyorum AC, üretici kitapçığına bakıyorum üçgen bağlı klemens 24 VDC ile besleniyor. ustacım, artı-eksi dediğin kablo motor klemensinde nereye bağlı bi fotoğraflayabilirsen belki bi çıkarımda bulunabiliriz.

Ekran Görüntüsü ddr.png

Ben de bazı uygulamalarda vibrasyon motoru kullanıyorum. Lakin bunların sürücüleri var, motor tarafı kapalı ve açmak için baya uğraşmak gerekiyor, bunun için bağlantısını görme şansım olmadı.

Dediğiniz motorunda kendi sürücüsü olması lazım, sorunu çözdüğünüzde paylaşırsanız bizde öğrenmiş oluruz.
Beton püskürtme makinasından bi tane daha var. Ondaki vibratörde motor içinden 2 kablo çıkıyor ve 24v dc ile çalışıyor.
Motordan 6 kablo çıkan vibratör de 24vdc ile çalışıyor dediler ama bağlayamadım.

Motorlar aynı ise karşılaştırma yapıp ona göre bağlama şansınız yok mu? Veya makinalar aynı ise oradaki motorun kontrolünü, beslemesini kıyaslayarak bunu da ona göre değiştirip deneme imkanınız yok mu?

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri