24 Kasım Öğretmenler günü

dostumsato

Üye
Değerini geç anladığımız,tüm öğretmenlerimizin günü kutlu olsun.

Kontrolkalemi.com'a bu önemli gün için yaptığı tüm hazırlıklara teşekkürler.

Değerli hocalarımız öğretmenler gününüz kutlu olsun, biz öğrencileriniz canımız çıkana kadar öğrenecez başka yolu yok...

öğretmenlerimizin bu anlamlı gününü en içten dileklerimiz ile kutlarım.

Mualimler! Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmenleri ve eğiticileri, sizler yetiştireceksiniz. Ve yeni nesil sizin eseriniz olacaktır. Eserin kıymeti, sizin maharetiniz ve fedakârlığınız derecesiyle mütenasip bulunacaktır. M.Kemal ATATÜRK

Milleti kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden yoksun bir millet, henüz millet namını almak istidadını keşfetmemiştir. M.Kemal ATATÜRK

Dünyanın her tarafından öğretmenler insan topluluğunun en fedakâr ve muhterem unsurlarıdır. M.Kemal ATATÜRK

bende öğretmen olmayı çok isterdim.öğretmenliği yalnız maaşı için düşünenler yanlış yapıyor.öğretmenlik gönül işi.ama şimdi yevmiye usulü çalıştırılıyorlar ne yazıkki.tüm öğretmenlerin, özellikle bütün zorluklara rağmen öğretmenliklerini yapma gayretinde olan öğretmenlerin,24 kasım öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlar,başöğretmen mustafa kemal atatürk ile birlikte tüm gelmiş geçmiş öğretmenlere yüce ALLAH'tan rahmet dilerim.işinize olan saygınızı kaybetmeyiniz ve saygısızlık ettirmeyiniz değerli öğretmenlerimiz.

S.a.
O nadide kanatsız bilgi meleklerinin günlerini gönülden kutluyorum.
Ve tüm öğretmenlerimin ellerinden öpüyorum, bu mesleği seçip canı gönülden yapanların önüde saygıyla eğilip selamlıyorum. Saygılar.

*************Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun***********

Başöğretmenimiz Atatürkün yolundaki tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun!
Gönül isterdi ki geçim sıkıntısı içerisinde olmasın hiç bir öğremenimiz ve aklında sadece eğitim aşkı olsun. Ama hal-i pürmelalimiz bunun tam tersini göstermekte...

Başöğretmenimiz Atatürkün yolundaki tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun!

kontrolkalemi.com'a bu güzel giriş için teşekkür ederim.Beni cumhuriyet çocuğu olarak yetiştiren ve şu an kalbimde yaşayan ilk sınıf öğretmenim merhum Çetin ÖNBIÇAK'I saygıyla anıyorum.Yurdumuzun dört bir köşesinde, Baş öğretmenimiz M.K ATATÜRK'ümüzün çizgisinde, bizleri önce kendimize sonra toplumumuza faydalı bireyler olarak yetiştiren,anne ve babamızdan ayrı tutmadığımız tüm öğretmenlerimizin anlamlı gününü kutlar sevgi ve saygıyla ellerinden öperim.

Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun

Bugünlere gelmemizde emeği olan İlkokuldan Üniversiteye kadar eğitim hayatımızda sabırla,özveriyle ve herşeyden önemlisi meslek aşkıyla bizleri yetiştiren bütün öğretmenlerimizin ''ÖĞRETMENLER GÜNÜ'' 'nü kutlar ellerinden öperim.Unutmamalıyız ki bir toplumda en önemli çağdaşlaşma ölçüsü eğitimdir.İnsanoğlunun beşikten mezara kadar olan hayat sürecinde öğrenme ve eğitime olan istek ve arzusu hiçbir zaman tükenmemelidir.Eşimin öğretmen olması sebebiyle eğitim konusunda bir fert olarak elimden geleni yapmaya çalışıyor ve bu onurlu günün tekrar kutlu olmasını diliyorum.
Kontrolkalemi.com.'un bu güzel girişi için emeği geçenleri de ayrıca tebrik ediyor tek kelime ile ''ELLERİNİZE SAĞLIK '' diyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,934
Son üye
peldayilmaz

Yeni konular

Geri