230v 1.75 HP DC sürücüsü nereden temin edilir?

Bulent motor yarin elime ulasinca plakasinin fotografini cekerim.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Motor bilginiz vardır universal mi, illaki de kömür içeriyor yapısında mıknatıs var mı diye gözlemleyip yazın.
Yakın güçte bir motor değerleri (saat yönünde diye belirtilmiş belki aşılır);
s-l1000.jpg

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Bülent motor bu

Greenmaster Motor GMD 118-1
Open Construction
1.75 HP Continuous Duty
230V DC Power Imput
50/60Hz
4800 RPM

cache_500_1__i_35557089_BLL.jpg

Motor geldi. Fotoğraftakinin aynısı. Zaten adam motorun fotoğrafını göndermiş.

endanın hiz kontrol unitelerı var bende var 450 watt işini gorse teklıf edecektım kuçuk gelır bence hiz kontrol unitesi al tak başin ağrımaz ustelık hiz kontrolu hem proğramlı hem pot uzerınden yapılabılıyor ilerı gerı onun için çozum bulunur ıllakı

endanın hiz kontrol unitelerı var bende var 450 watt işini gorse teklıf edecektım kuçuk gelır bence hiz kontrol unitesi al tak başin ağrımaz ustelık hiz kontrolu hem proğramlı hem pot uzerınden yapılabılıyor ilerı gerı onun için çozum bulunur ıllakı
Süleyman Ustam ileri geri için standart h-köprüsü iş görür mü bu gerilimde görmedim, vardır da bana gelmesi ... :)

Selam bu konuda eks elektronik var.. Böyle bir kart 260 tl civarında sanırım. Ama geç gördüm mesajları siz zaten ürünü almışsınız :)

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri