220 V -50 Hz - 0,37 A - 35 W Redüktörlü mini motor

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım,Başlıkta yazdığım Mini motorun bağlantı ( klemens ) kutusunda 3 ana sargı 3 tane yardımcı sargı kablosu var,Ben bu motorun sağa sola ve kondansatör bağlantısı için yardım etmenizi istiyorum,Bir şema veya youtube aracılığı ile.teşekkür ederim.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Kabloları birbirinden ayırıp ikişerli gruplar halinde omajlarını ölçüp buraya yazın.

Saygılar...

Daha önce klemens kutusu gördün mü, motor etiketini paylaş.

Sanirim 380 volt bi motor kondansator yardimi ile 220 vol ile calitiriliyor boyle calisan motorlar var yon degistirmek icin kondansatorun bobine bagli olan ucu bagli bulundugu bobinden sokup diger bobine baglamaniz yon degistirmek icin yeterli olucaktir bi sema isimizi kolaylastirir aslinda motor kapaginin altinda olmasi gerekir orjinal kapaksa tabi

Hadi çömez sen kendi işine bak,senin gibileri çoook gördük,hadi sen oyuncaklarınla oyna,nası yakıştımı.......
Kimin çocuk olduğu belli cevap vermek bile sana fazla hangi motorda 3 yardımcı sargı gördün bir desene nerede kullanılırmış bir açıkla aydınlanalım ...

Sanirim 380 volt bi motor kondansator yardimi ile 220 vol ile calitiriliyor boyle calisan motorlar var yon degistirmek icin kondansatorun bobine bagli olan ucu bagli bulundugu bobinden sokup diger bobine baglamaniz yon degistirmek icin yeterli olucaktir bi sema isimizi kolaylastirir aslinda motor kapaginin altinda olmasi gerekir orjinal kapaksa tabi
Malesef arkadaşım kapak arkasında şema yok

Motorda 6 adet somunlu civata var deyilmi suanki baglanti nasil resim yolayabilirmisiniz kondansotorun baglantisinida gormem gerekiyor

Bu sema isinizi gorur sanirim

Ekli dosyalar

• 823-2.jpg
    823-2.jpg
    28.9 KB · Görüntüleme: 12
Moderatör tarafında düzenlendi:
Motor etiketinide eklemeyi unutmayın.

Saygılar...

hotcehamber arkadaşım çok teşekkür ederim birde konsatörleri sorsam kaç mf olmalı.Saygılar.

Arkadaşım dediğiniz gibi 6 tane kablo bağlantısı var ve 3 kablo ana sargı 3 kabloda yardımcı sargıya bağlı yani toplamda klemens ayaklarına 6 kablo bağlı

Ana sargı ve yardımcı sargıya 3 er kablo var...resim çekebilcek tlfum yok

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri