22 metre rgb ledi nasıl çalıştırabirim !!!!!

saintsgs

Üye
Arkadaşlar asma tavana rgb led yapıcam. 22 metre rgb ledi çalıştırmam gerekiyor. Elimdeki rgb led 3 çipli metrede 60 adet led var. Nasıl bir devre kurmalıyım, nasıl bir trafo kullanmalıyım, nasıl bir sürücü ve kumanda kullanmalıyım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Kumanda MAx 6 Amper verebilir. Led Repeater Kullanmalısınız.

22 Metre Ledi 4 yerinden beslemelisiniz. ortadan da. yoksa ledler acayip ısınır.

1.2A çekse metrede , 30Amper bir güç kaynağı biraz toleransı az da olsa yeterlidir. 40 Amper olursa içiniz rahat olur.

Hocam ledler rgb normal şerit led gibi değil tek kumanda ile nasıl beslerim devreye master ve slave sürücü mü kullanmalıyım bi devre şeması falan gönderebilirmisin bana

Hocam ledler rgb normal şerit led gibi değil tek kumanda ile nasıl beslerim devreye master ve slave sürücü mü kullanmalıyım bi devre şeması falan gönderebilirmisin bana

Merhabalar...

Hocam elektronik bilgim az olduğu için şemalardan anlamıyorum :(

ama ürünün kendisini paylaşayım.

http://www.marketdijital.com/index.php?do=catalog/product&pid=970

Uzun metrajlı ledlere komutu iletir...

Arkadaşlar asma tavana rgb led yapıcam. 22 metre rgb ledi çalıştırmam gerekiyor. Elimdeki rgb led 3 çipli metrede 60 adet led var. Nasıl bir devre kurmalıyım, nasıl bir trafo kullanmalıyım, nasıl bir sürücü ve kumanda kullanmalıyım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

arkadaşım 22 metre ledi 5 metrede bir besleyecen bunun için elektronikciden 22 metre led kumandası alacan ama piyasadaki kumandalar cin malı olduğundan sen 50 metrelik al 22 metreye kullan aırkende rgb led kumandası diye iste kumandadan zaten 4 kablo çıkışı var sen adaptörden rgb kumandaya voltaj verecen rgb kumanda ledi besleyecek senin işin kumandadan çıkan 4 besleme kablosunu kablo ile taşıyarak 5 metrede bir besleme yapmak

Benim de 100mt led im var rgb bunu tek kumandayla Nasıl çalıştırırım

Firma bunu verdi bu doğrumu

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    217.6 KB · Görüntüleme: 136
10 metre ara ile enerji verebilirsin daha oglen yptim 20 metrelik ledde

200mt rgb ledi tek kumanda ile Nasıl çalıştırırım çalıştırıyorum beyaz rengi tam beyaz yanmıyor

200mt rgb ledi tek kumanda ile Nasıl çalıştırırım çalıştırıyorum beyaz rengi tam beyaz yanmıyor
1) dt8 veya 2) cat 5 kablo ile her 10 veya 20 mt de bir ledi modulatore tasi rengi rengine bagla sorunsuz çalışır uzunluk arttikca led cansizlasir ariza yapar bu sekilde tek kumandadan kullanirsin

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri