2157 Sayfalık Dev Bir Katalog

http://search.mouser.com/catalog/636/dload/zip/mouserwsearch.zip

330 mb büyüklüğünde elektrik ve elektronik ürünlerin datasheet leri son derece faydalı döküman yalnız sizlerden ricam rs komponent ve farnell isimli katalogları burada paylaşabilecek yada özelden gönderebilecek arkadaşlar olursa çok sevinirim internetten bulamadım bu iki katalog yukarıdaki katalogdan daha kapsamlı rs komponent i netes mühendislik diye bir firma temsil ediyor bu firmaya yakın olan arkadaşlardan yardım bekliyorum öğrenci olduğum için bu tarz dökümanlar kolay elde edilmiyor saygılarımla

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Arkadaşım,Netes'e yazar istersen gönderirler.Fakat RS kataloğundaki ürünler çok,çok pahalı oluyor.Aynı marka aynı model ürünü ülkemizdeki distrübütörlerinden veya çeşitli tedarikçilerden çok daha ucuza temin edebiliyorsun.Eskiden ülkemizde bazı aksesuarlar bulunmazken spesifik işlerde pahalıda olsa alınabiliyordu.Alış veriş etmek için olmasada çeşitleri görüp ufkunuzun genişlemesi için iyidir.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,917
Son üye
kasva1965

Yeni konular

Geri