2128 cnc projemiz

makinan gayet güzel olmuş , elektronik ve motor aksamlarında çok iyi, hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin inşallah, bu arada Ankarada mısın bakardık belki makinaya :) ... bnm makinanında tablası düzlüğünü kaybetti tablayı soktüm 3 haftadır yerine montajını yapmadım dahası elim de gitmiyor kafamda tonlarca arge projesi var ustelik... celik sac işlerken yağ puskurtmeden çıkan yağlar bir tarafta toplansın diye bir kenar üzerindeki 2 tekerin altına 3 mm lik lama koymustum sanırım buda tablada kavis yaptı... makinayı komple kutu profil şaseyemi çevireyim diyorum bi yandan...tablasınada 10 mm lık sac alıp yüzeyini taşlama yaptırsam aliminyum tabla profilinden ucuza gelir... alü nekadar pahalı bi hal almış boyle ....
Çok teşekkürler.
Yerimiz İzmir/Karabağlarda.İzmir'e yolunuz düşerse ne zaman isterseniz buyrun.Makina yapmında nacizane elimizden geleni yapmaya gayret ederiz.

Çarpılma korkutacak kadar olmadı.Kaynak işleminden sonra tüm gövde dooblekolonda işlendi.ray kanalları vs.bu sayede sıkıntı yaşamadım.
Çarpilma olmadığını neyle ölçtünüz.. Veya ölçtüğünüz aeyi bir yerde kayıt ettiniz mi..

Veya kaynaktan sonra en azından ne kadar dış ortamda bıraktınız..
Çarpılma zamanla olan bir hadise..

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri