2 Yıllık Tercihler

s.a ben bu sene endüstriyel Bakım onarımdan mezun oldun 2 Yıllık meslek yüksek okulu tercihi yapmam gerekiyor istanbul da yaşıyorum diploma notum 74,66
öncelikli olarak sıralamayı bu şekilde yapmayı düşünüyorum sizlerden hangi okullara gitmeleyim yada hangi okul daha iyi bu bölümler hakkında fikirlerinizi ve görüşleriniz bekliyorum yardım ederseniz sevinirim.
1 uçak teknolojisi
2 mekatronik
3 kontrol ve otomasyon
4 elektronik teknolojisi
5 biyomedikal

merhaba..
sıralama bence 1-4-2-3-5 olmalı..

kolay gelsin..

hammeron açıklarsan yani biraz bahseder misin neden elektronik teknolojisini öncelik vermenin sebebini
ve arkadaşlar 18 son gün ben 17 sinde tercihimi yapmam lazım özelse hangi özele gitmeliyim marmara mı ,yıldız teknik mi ,istanbul üniversitesi nasıl bilenler paylaşırsa sevinirim.

ben elektrik bolümunden mezunum. önlisans için mekatronigi tercih ettim. özel universiteden ziyade piyasa kulvarinda bir okul olmali ki hem calisip piyasada pişmeli hem ögrenim gormeliyiz. cunku hayat zorlu bir parkur. herseyin en iyisi olsn ki kusursuz olalım ;) .. ostim myo mekatronik derim .

Bana bu bölümleri kısaca anlatabilir misiniz uçak,mekatronik,kontrol otomasyon,haberleşme,elektrik,elektronik t,biyomedikal ve önceliklerini nasıl yapmalıyım tercih sırasında ve İstanbul da okumak zorundayım. Eğer şehir dışına çıkarsam da sadece uçak bölümü için çıkacağım

ben elektrik bolümunden mezunum. önlisans için mekatronigi tercih ettim. özel universiteden ziyade piyasa kulvarinda bir okul olmali ki hem calisip piyasada pişmeli hem ögrenim gormeliyiz. cunku hayat zorlu bir parkur. herseyin en iyisi olsn ki kusursuz olalım ;) .. ostim myo mekatronik derim .

Ostim MYO-Mekatronik bölümünde benim arkadaşlar var :D

s.a ben bu sene endüstriyel bakım onarımdan mezun oldun 2 Yıllık meslek yüksek okulu tercihi yapmam gerekiyor istanbul da yaşıyorum diploma notum 74,66
öncelikli olarak sıralamayı bu şekilde yapmayı düşünüyorum sizlerden hangi okullara gitmeleyim yada hangi okul daha iyi bu bölümler hakkında fikirlerinizi ve görüşleriniz bekliyorum yardım ederseniz sevinirim.
1 uçak teknolojisi
2 mekatronik
3 kontrol ve otomasyon
4 elektronik teknolojisi
5 biyomedikal

Kardeşim buraya yazdığın bölümler arasında en iyisi Uçak Teknolojisi bölümüdür. Diğer bölümlerde iyi, lakin uçak sanayisinin yeri bir başkadır. Eğer şansın varsa diğer bölümleri bıralıp uçak bölümüne gitmeni öneririm. Başarılar.

Son düzenleme:
Bir mekatronik 3. dönem mezunu ve üzerine 4 yıllık teknik eğitim Elektrik öğretmenliği mezunu olarak söylüyorum;
Mekatronik alanı evet çok güzel ama piyasa ve devlet tek alanda mezunu istiyor.Temel alanlar daha fazla ilgi çekiyor.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri