2. PIC / C / PHP Programlama Eğitimi Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aksi

Site Yetkilisi
Yönetici
Site Yetkilisi
Kontrolkalemi.com ve AKİZA Bilişim Akademisi işbirliğiyle düzenlenen çekilişle Ekim ayında 1 forum üyesine aşağıdaki eğitimlerden seçeceği 1 adet eğitim hediye edilecektir.

PIC Eğitimi (30 saat)
C Eğitimi (42 saat)
PHP Eğitimi (54 saat)

- Çekilişe 30 mesaj üzeri mesaja sahip ve foruma Eylül 2010 tarihinden önce kayıt olan üyeler katılabilir.

- Önemli !!! Eğitimler AKİZA Bilişim firmasında (Beşiktaş / İstanbul) da düzenlenecektir ve eğitim tarihi - saatleri üyelere firma tarafından bildirilecektir. Ulaşım - Konaklama masrafları üyeye ait olacağından dolayı bu durumu dikkate alıp çekilişe katılmanız önemle rica olunur.

- Çekiliş konusuna birden fazla mesaj yazan üyelerin hiç bir mesajı dikkate alınmayacaktır.

- Bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi "çekilişe katılmak istiyorum" şeklinde belirtebilirsiniz.

- Çekilişler bilgisayar ortamında yapılacak olup, çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü video olarak kaydedilecek ve konuda yayınlanacaktır.

- 1 asil ve 1 yedek üye belirlenecek ve asil üyenin eğitime katılamaması durumunda yedek üye ile irtibata geçilecektir.

- Yukarıda bulunan şartları göz önüne olarak bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi 15 Ekim saat 23:00'a kadar belirtebilirsiniz. Çekiliş sonuçları ve çekiliş sırasında ki ekran görüntüsü 16 Ekim tarihinde konuya eklenecektir.

- Eğitimler ile ilgili detaylı bilgileri AKİZA Bilişim Akademisi sitesinden öğrenebilirsiniz.

Tüm üyelerimize iyi şanslar dileriz...

Moderatör tarafında düzenlendi:
çekilişe katılmak istiyorum

çekilişe katılmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri