2 motorun 5 saniye arayla çalışması

bir sistemde 2 motor aşağıda ki gibi çalışacak:
start butonuna basıldığında 1. motor çalışacak 5 saniye sonra 1. motor duracak , 2. motor çalışmaya başlayacak 2. motor 5 saniye çalıştıktan sonra duracak 1. motor tekrar çalışacak sistem bu şekilde periyodik çalışmasına stop butonuna basılıncaya kadar devam edecek kumanda devresii lazım acil

Çok emir vaki olmuyormu. Forumda isteğin defalarca yayınlandı.

Yeni üye olan arkadaşlar usluplarına pek dikkat etmeden yazıyor. Ama art niyetli olduklarını düşünmüyorum. Sadece acemilik.

aradım ama bulamadım o yüzden yazdım çok meraklıydım 2 saat cevap beklemeye

aradım ama bulamadım o yüzden yazdım çok meraklıydım 2 saat cevap beklemeye
siz bu şekilde yazarsanız daha çok beklersiniz tabii. ve ayrıca alacele cevap yazmaya kimse mecbur değildir.bence siz kumanda sorusu soracağınıza önce soru nasıl sorulur kuralları nelerdir önse onu sorarsanız daha iyi olur bence. slm

Yine de kalbini kırmayalım ustalarım. Biliyorsanız cevaplayın Allah rızası için...

bir sistemde 2 motor aşağıda ki gibi çalışacak:
start butonuna basıldığında 1. motor çalışacak 5 saniye sonra 1. motor duracak , 2. motor çalışmaya başlayacak 2. motor 5 saniye çalıştıktan sonra duracak 1. motor tekrar çalışacak sistem bu şekilde periyodik çalışmasına stop butonuna basılıncaya kadar devam edecek kumanda devresii lazım acil
v4pfn.jpg
v4pg6.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri