2 jenaratör

Sa ustalarım ben bir inşaatta çalışıyorum bu bina tek jenaratörle idare ediliyor du ve jenaratör çok yoruluyor diye 2. Jenaratör geldi ve bunlar değişmeli çalışacak çıkışları birleştirsem bu jenaratörler kendini kapatır mı henüz bağlamadım acill yardıma ihticam var şimdiden cevap veren herkeze teşekkür ediyorum
1F7E7922-511C-4807-BCFD-AC0875025C25.jpeg
04EBE197-A54A-4C16-8BD5-6D0460870B18.jpeg
1F7E7922-511C-4807-BCFD-AC0875025C25.jpeg

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Sa ustalarım ben bir inşaatta çalışıyorum bu bina tek jenaratörle idare ediliyor du ve jenaratör çok yoruluyor diye 2. Jenaratör geldi ve bunlar değişmeli çalışacak çıkışları birleştirsem bu jenaratörler kendini kapatır mı henüz bağlamadım acill yardıma ihticam var şimdiden cevap veren herkeze teşekkür ediyorum

Bunu sakın yapmayın iki jeneratörün çalışır vaziyette unutulması faciaya neden olur.Transfer panosu kurmanız gerekir iki jeneratörün eş zamanlı çalışmaması için

Bazı jenaretörlerin bu özelliği vardır. Bu jenaretörlerde çıkış akımını taşıyan büyük bir kontaktör ve pano kapağında master/slave yazan bir anahtar bulunur. Bu donanımlar var ise jenaratörlerin çıkışlarını birleştirme özelliği olabilir. Olabilir diyorum aletin kataloğunu incelemek gerekir. Senin resmini yayınladığın alette zaten bunlar yok. O yüzden çıkışlar kesinlikle birleştirilemez.

Kolay gelsin...

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri