2. Entek Eğitim Teknolojileri Eğitim ve Seminer Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volcanoos

Katılımcı Üye
KontrolKalemi.com ve Entek Eğitim Teknolojileri işbirliğiyle düzenlenen çekilişle 2 forum üyesine

Entek Eğitim Teknolojileri, Eğitimler

linkteki, 2 günlük eğitimlerden istediğini;

---------------------

2 forum üyesine ise

Entek Eğitim Teknolojileri, Seminerler

linkteki, 1 günlük seminerlerden istediğini hediye ediyoruz.

Çekilişe katılma şartları aşağıda belirtilmiştir.

- Çekilişlere 10 mesaj üzeri mesaja sahip ve forumumuza Nisan 2011 tarihinden önce kayıt olan üyeler katılabilir.

- !!! ÖNEMLİ : Eğitimler 2 günlük, seminerler ise 1 günlük olup Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) Teknopark High Tech Binasında yapılacaktır. Ulaşım ve konaklama masrafları kazanan kişiye ait olacağından dolayı çekilişe dahil olmak isteyen üyelerin bunu dikkate almaları gerekmektedir.

- Eğitimi kazanan kişinin bilgileri Entek Eğitim yetkililerine gönderildikten sonra eğitim ve seminer tarihleri ile ilgili kendileri kazanan kişiyle iletişime geçecektir.

- Konuya birden fazla mesaj yazan üyelerin hiç bir mesajı dikkate alınmayacaktır.

- Bu konunun altına çekilişe katılmak istediğiniz aşağıdaki şekilde belirtmeniz önemle rica olunur.

Entek Eğitimleri çekilişine katılmak istiyorum.

- Çekilişler bilgisayar ortamında yapılacak olup, çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü video olarak kaydedilecek ve konuda yayınlanacaktır. Yapılan çekiliş de çıkacak 1. ve 3. talihli eğitim, 2. ve 4. talihli seminer kazanacaktır. 5.6.7.ve 8. kişiler yedek üye olacaktır.

- Yukarıda bulunan şartları göz önüne alarak bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi 30 Nisan tarihine kadar belirtebilirsiniz. Çekiliş sonuçları ve çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü Mayıs ayının ilk haftasında konuya eklenecektir.

- Eğitimler ile ilgili ayrıntılı bilgiler linkte yer almaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri