2 aydır busbar bağlıyoruz tava asıyoruz. Sizce ben doğru yolda mıyım?

ben bu meslekten emekli oldum.bizim zamanımızda otomasyon yoktu.yüksek gerilimden başladım.yurtdışındada çalıştım.direkten düşüp 66 gün ranzaya bağlı yatıp ameliyatlar oldum ama sonunda emekli oldum.zevkli meslektir ama yenilikleri takip edip öğrenmek gerekiyor yani.

akadaşım sen elektrik montaj yapıyorsun belli çok güzelde iş ögrenyorsun beli ama kabloları çekerken makinanın bakslarına sen mi giriyorsun orasını yazmamıssın sen en ii si bir fabrikaya elektrikçi olarak girmeye çalış biraz tecrübeden sonra yoksa anca kablo çekersin benden sölemesi....

Bu meslek bir cümle ise noktayı da bilmek gerekiyor "a" harfini de. Bence başladığınız yer güzel ama tekrara düşmeden kendinizi geliştirseniz işe yarar. Yeni harfler öğrenip her gün daha güzel cümleler kurabilmek lazım.

avm bitip açıldığında yanan ışıklar bugünkü sıkıntılarını unutturur
zor kazanılan bilgiye tecrübe denir unutma

eğer elinde imkan varsa bir pano imalathanesinde çalışsan daha iyi bir tecrube olur.

ben bu meslekten emekli oldum.bizim zamanımızda otomasyon yoktu.yüksek gerilimden başladım.yurtdışındada çalıştım.direkten düşüp 66 gün ranzaya bağlı yatıp ameliyatlar oldum ama sonunda emekli oldum.zevkli meslektir ama yenilikleri takip edip öğrenmek gerekiyor yani.

Yaş 47 ve emeklisin hocam, ne güzel iş!!!

Şu işi öğrenin temeli bu diye herkes güzel söylüyorda bu arkadaş 65 yaşında emekli olacak . İşin en iyi ustası olsan ne yazar be güzel kardeşim, en baba ustalar sonu gelmez uzun mesaiyle 2 bin lira zor kazanır. Kendi iş yerini açsan ayda net 2 bin lira kalırsa öpte başına koy.

Tavsiyem polislik imtihanlarını kaçırma, polis olarak girdin mi 2.500 tl civarında maaşın olacak, bir ömür iş garantin olacak,maaşın ve sigortan günü gününe yatacak, ekonomik kriz düşünmeyeceksin, kimseye eyvallah demeyeceksin. Çalışma saatlerinde düzenli olacak.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri