2 adet siğortayı / 1 adet siğortaya çevirmek uyğunluğu hakkında bilği istemi ?

Merhaba

Yanlışlık yaptım müteahhit den arsadan aldım kat irtifakı ile aldım .
Belediye ve asansör yeşil etiket için müteahhit çok sıkıştırmalarımla iskan aldı yani ben aldım sayılır .
Asansörden zaten vaz geçtim ( batsın asansör ) tesisat nasıl bilmiyorum .
İskan asansörde takılmıştı ve diğer belediye durumları .
Sebeb bilmediğim durumlarda var , bildiğim iş güvenliği açısında olumsuz , çatıda asansör kabini yarım kapı merdiven ile çıkış ( tam kapı olması gerekli herhalde ) geçikme ve diğer işlemler . ( sgk vergi , diğer bedeller ve evraklar , rapor vs gibi )

Şu anda kat mülkiyeti tapum var .
Oturuyorum iki yıl oldu
Bende bilyorum yapılması gerekenleri , en kısa ve zararsız çözüm getirmek istiyorum bu yüzden sizlere danıştım .

Biliyorsunuz savaşın galibi olmaz .
Az kayıp çok kayıp olur . Zararsız hiç kimse olmaz .
Bu yüzden şerbet veriyorum .
Allah’a (C.C.) Rabbim
Doğru yoldan ayırmasın
Benim içinde sabır için dualarınızı eksik etmeyiniz .
Kolay Gelsin .
Çözümlere her zaman açığım ( Teşekkürler )

İki taraf içinde geçerli
Kimsiniz lan siz !... Köşeye sıkışan kedi ne yapar :)
Sağlıcakla Kalın .

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Sıfır evde nasıl bu şekilde aydınlatma-priz karışık tesisat var anlayamadım doğrusu.

Sıfır evde nasıl bu şekilde aydınlatma-priz karışık tesisat var anlayamadım doğrusu.
mütahhitler fazla masraf yapmak istemeyince, kabiliyeti düşük bir elektrikçi ile anlaşıyor. zaten elektrikçinin de kendisinin çalıştığı yok proje okumayı bilmeyen bir kaç kalfa işi yapıyor. taa ki biri gelip bu iş böyle olmaz projeye uygun değil diyene kadar yapmaya devam ediyorlar. şantiye şefi de araziye gitmez yapı denetim şirketi de ve özellikle denetçi elektrik mühendisi de araziye gitmezse bu şekilde örneklerin olması gayet doğaldır.

Merhaba

Elektrik ehliyetini nereden almış ve çalıştırdığı işlerde herhalde yoldan geçen .
İçinde olmadıktan sonra ne yapsan boş !!!
Yetki iptaline başvuracağım EMO vs gibi Bakanlık ama yukardaki dediklerim olacak .
Kendimi biraz kurtarayım diğer iş yaptığı binalarında veya su motor talebi eve çevirdiğinde ifadesini alacağım , alengirli işler tesbiti !!!

Teşekkürler , iyi niyetlisiniz .
Elektrik şaka gelmez , su olsa ıslanırsın !!! insaf derecesi yok .
Cinayete ortak olmak gibi eş değer .

Benim isteğim şimdilik kırıp dökmeden yukarıda yazılı ve resimde gösterdiğim halde siğorta panosunu iyi hale getirebilirmiyim ?

Kolay Gelsin , Sağlıcakla Kalın .

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,856
Son üye
teslasarmali

Yeni konular

Geri