2,2 kw dalgıc pompa bağladım ama devreye alamadım

bak sımdı soyle yapıcaksın ornek verıyorum 1-kahverengı ana sargı ucun 2- grı ayardımcı sargı ucun 3-beyaz motor notr ucun bunları harıcı kondansatorlu semana gore bagla motor kondansator ucunukahve yap yanı ana sargı motor notr beyaz motor faz ucu ıse grı yap kondansatorunude ordakı yazan yere gırersın ters donerse grı ıle kahve rengını yer degıstırırsın kondansator motorun kalkmasına yardımcı olan bır elemandır
dahılı kondansator demek ıcınde yanı motorun ıcınde yanında yapısık kondansator baglıdır ve klemense cıkarılmıstır demek..harıcı kondansator ıse senın baglaman gereken dısarıdan alıp takman gerekır genelde motorun yanına monte edılır tabıkı senınkı dalgıc motor oldugu ıcın harıcı olmus su almaması ıcın
tamm cok sagol kardesim allah razı olsun

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
bırde monofaze oldugundan emınsın dımı motorunun etıketıne bır bakıver ne olur olmaz

bırde monofaze oldugundan emınsın dımı motorunun etıketıne bır bakıver ne olur olmaz
mono faze kardess sıkıntı pano ıle ressımdekı yarın ayhan arkadas dedıgı gıbı bagım denıcem ben bıraz karıdırdım baglarken panoyada yabaancıyım

sankı trıfaze gıbı duruyor etıketıne bır bakarsan ıyı olur
tamamdır kolay gelsın olcu aletınle kontrol edersın zaten basarılar

Forum istatistikleri

Konular
127,957
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri