2,2 kv jeneratör alternatörü harici kullanma

Barajın maliy

Yatirilan butceden katkat fazlasını alıyorsun Bakım onarım dahil hani elektrik yasa kanunlarinda 1 re 2 alamazsın diyorlar bu yasa kanunu 1 re 100 para alıyorsun gibi birşey oluyor .senin bu işe girmen imkansız parayı vergi verirsin ve elektrik satin alırsın parayla
Niye karşıdan bakınca çok mu züğürt gözüküyoruz . Parayla imanın kimde olduğunu Allah bilir . Bu memleketin zenginleri çorap satarak hayata başlamışlar - Onların yalancısıyım - .

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Niye karşıdan bakınca çok mu züğürt gözüküyoruz . Parayla imanın kimde olduğunu Allah bilir . Bu memleketin zenginleri çorap satarak hayata başlamışlar - Onların yalancısıyım - .
Estağfurullah öğle demek deilde zaten o barajda tüm ülkedeki insanın emeği vardır zaten senin benim onun yani herkesin vergisiyle yapılıyor olay şudur 1 katip daha fazla alıyorsun su ve güneş bedava kendini amorte ettimi gerisi bedeva ilk maliyette kamuda çıkıyor sonrası bedava oluyor

Barajın maliy

Yatirilan butceden katkat fazlasını alıyorsun bakım onarım dahil hani elektrik yasa kanunlarinda 1 re 2 alamazsın diyorlar bu yasa kanunu 1 re 100 para alıyorsun gibi bir şey oluyor elektrik yasaları tartışmaya açılıyor.senin bu işe girmen imkansız parayı vergi verirsin ve elektrik satin alırsın parayla

Hocam sen mevzuyu biraz yanlış anlamışsın gibi geldi.
Burada söz konusu olan yani bir koyup iki alamadığın yasa hukuki kanunlar falan değil. Genelde fizik özelde elektriğin nasıl işlediğine dair prensiplerdir.

Elektriğin temel prensiplerine göre bir koyup iki alamazsın hatta pratikte bir koyup bir bile alamazsın.

Yoksa mevzuat hazretlerine göre bir koyup bin bile alman mümkün .Yani ticaret yaparsın bir malı bir liraya alıp bin bir liraya satarsın o başka bir şey elektrik üretmek için verdiğin enerjiden fazlasını almaya çalışmak başka bir şey.

Ayrıca güneş enerjisinden de Hidroelektrikten de elde edilen enerji yoktan var etme değildir.Adı üzerinde bunlar zaten enerji barındıran şeyler.Sen sadece enerjiyi çeviriyorsun bunu yaparak..Tıpkı evindeki odunu yakarak ısı enerjisine çevirdiğin gibi.

Son düzenleme:
Hocam sen mevzuyu biraz yanlış anlamışsın gibi geldi.
Burada söz konusu olan yani bir koyup iki alamadığın yada hukuki kanunlar falan değil. Genelde fizik özelde elektriğin nasıl işlediğine dair prensiplerdir.

Elekttirğin temel prensiplerine göre bir koyup iki alamazsın hatta pratikte bir koyup bir bile alamazsın.

Yoksa mevzuat hazretlerine göre bir koyup bin bile alman mümkün .Yani ticaret yaparsın bir malı bir liraya alıp bin bir liraya satarsın o başka bir şey elektrik üretmek için verdiğin enerjiden fazlasını almaya çalışmak başka bir şey.

Ayrıca güneş enerjisinden de Hidroelektrikten de elde edilen enerji yoktan var etme değildir.Adı üzerinde bunlar zaten enerji barındıran şeyler.Sen sadece enerjiyi çeviriyorsun bunu yaparak..Tıpkı evindeki odunu yakarak ısı enerjisine çevirdiğin gibi.
Jeneratörün ikaz geriliminden başka herşeye girdik konu farklı yere gidiyor benim projeyle ilgili bilgilere odaklanalım farklı konulara gidiyoruz

Jeneratörün ikaz geriliminden başka herşeye girdik konu farklı yere gidiyor benim projeyle ilgili bilgilere odaklanalım farklı konulara gidiyoruz
Corona virüsü konusu kaldı üstadım . Dur daha . Ona da bir aşı bulalım arkasından jeneratöre ikaz kolay iş . Olmazsa iki bağlar halledersin :)

Corona virüsü konusu kaldı üstadım . Dur daha . Ona da bir aşı bulalım arkasından jeneratöre ikaz kolay iş . Olmazsa iki bağlar halledersin :)
Haftosunu Dışardan aku cikis yerinde voltaj verecem böyle giderse bu virüs insanoğlunun iflagını kurutur millet stok yapıyor afrikada insanlar açlıkla oluyor bizimkiler ha bire stok yapıyor.nasil bi dünyaya gidiyorlar anlamak zor

Farklı konuya siz girdiniz.

Jeneratöre ikaz geriliminden başka mekanik işte girer. O zaman neden içten yanmalı motor kullanıyoruz bunu bilim insanlarıda çözemedi.

Artık devlet yapmıyor. Özel sektöre yaptırıyor işletiyor sonra hurdaya çıkınca devlete devrettiriyor. Birde tüketim yada geçiş uçuş garantisini devlet veriyor. Ne komik yaaa :D :D

Ahh eski günler ahh devlet yolda yapardı köprüde tünelde barajda.. Yaşlandığımı hissettim bir an.

Farklı konuya siz girdiniz.

Jeneratöre ikaz geriliminden başka mekanik işte girer. O zaman neden içten yanmalı motor kullanıyoruz bunu bilim insanlarıda çözemedi.

Artık devlet yapmıyor. Özel sektöre yaptırıyor işletiyor sonra hurdaya çıkınca devlete devrettiriyor. Birde tüketim yada geçiş uçuş garantisini devlet veriyor. Ne komik yaaa :D :D

Ahh eski günler ahh devlet yolda yapardı köprüde tünelde barajda.. Yaşlandığımı hissettim bir an.
Lideri biri 200 ortaklı motor mu araba fabrikası kurmuştu zararlı edecekti hayır sonrada çeşitli bahanelerle kapattılar başka örnek bi başka fabrikaya 1 kalem ürün giriyor 10 kalem ürün çıkıyor zararlı hayır sahip çıkan olmassa herşey zarar eder

Lideri biri 200 ortaklı motor mu araba fabrikası kurmuştu zararlı edecekti hayır sonrada çeşitli bahanelerle kapattılar başka örnek bi başka fabrikaya 1 kalem ürün giriyor 10 kalem ürün çıkıyor zararlı hayır sahip çıkan olmassa herşey zarar eder

Yazınızı 3 kez okudum ama anlayamadım. Lütfen düzgün Türkçe kullanarak yazınız. Forum kurallarını okuyunuz.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,924
Son üye
xxdangee

Yeni konular

Geri