18W Fluerasan Lamba Starteri Problemi

slm bu bahsettigin arıza benimde başıma geldi genelde starterden meydana geli sen 2*18 demi denedin direwk 18likdemi buda önemli.

arkadaşım eğer 1 adet 18 watt floresan yakacaksan balast uygun olmalı ve philips S20 starter kullanmalısın.36 watt yakacaksan yine balast 36 watt olomalı ve starter ise philips S10 seçilmelidir.Komple armatür alacaksan muhafazalı armatür için etanj ,normal armatür için ise philips TMS armatür alacaksın.Eğer kimyasal madde kullanılan yerler için alacaksan expruff olan philips TMW armatür alacaksın .Armatürlerin hepsi full takım geliyor.

s2 starter kullanacaksın sorun çözülür 18 w florasan için 36w ise s10 kullan

aynısı başıma geldi tam modelini hatırlamıyorum 1 kutu philips starter denedim olmadı sonra eski markasız starter kullandım çalıştı philipsi de eski starteri söktüğüm yere bağladım orda çalıştı ,

18 W floresanlar 4-22 W starter ile çalışır.
36 W floresanlar 4-65 W starter ile çalışır.Uygulayın göreceksiniz % 100 tecrübe ile sabittir.

arkadaslar 1 balast 2 florasan ( 18 w) için 4x22 w starter gerekiyor.. bende ilk başta tırmaladım ama hakketen öle :)

:) Mustafa hocam burasi libya...Burda camasir makinalarina bile garanti verilmiyor...Starter bozuksa bir kutunun tamami da mi bozuk ben de anlamadim gitti...Insallah gozden kacirdigimiz ya da yeni ogrenecegimiz bir nokta vardir,yoksa bu durum esyanin tabiatina ters:)) Kebab meselesine gelince,starterler calismazsa onlari mangalda pisirir yeriz:)
degerli arkadasim su an ayni konudan bende azerbeycanda sikayetciyim.simdi turkiyeden gelen 4*18 watt komple kitleri kullaniyoruz.tabiiki bunlarin starterleri bozulunca 4-22 getirtim .fakat bunlar ateslemedi.fakat ne ilginctirki 1*36 wattlari atesliyor ayrica 2*18 w grubta bir starteri kisa devre ediyorum 1 tanesi 1 lambayi yakiyor.fakat turkiyeden gelen lambadaki orjinal lamabadakilerde sorun yok su an piyasada sahte dolasiyor demekki

iyi akşamlar lambacinin dediği gibi bir balast 2 adet18w floresan kullanacaksanız s2 kullanmalısınız
gecenlerde malzeme istizamındaki yanlıslıktan dolayı bizede s10 starter geldi.bu starterdede
tek floresan calıstırıyo fakat iki18w ta atesleme yapmıyor.

arkadaslar elektronik balast kullanma sansınız yokmu . ugrasmayın staterle

floresan admı delirtir senelerin ustalarını süründürür koca koca işler yapmış adamları alaşa eder..uğraşırsın yanmaz aşağı iner bi sigara içerken kendiliğinden yanmış........

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri