18v akülü vidalama yardım.

ustunturk

Üye
Ustalar merhaba, kullanmakta olduğum 18v luk akülü matkabımın piten pillerinin yerine 5s bms kartı ile 18550 pilleri ile değişim yaptım. İstenen voltajı almama rağmen akımı da artrırabilmek için 5 adet seri pile 2 adet paralel pil bağlayacağım. Mevcut pil yuvasının içine en fazla 7 adet pil sığdırabiliyorum. Sorum şu, 5s bms kartı ile 5 adet seri bağlı pile ( 2 adedinin) paralel bağlı olması şarj da sorun olurmu.

İlave 2 pil bağlamanızın çalışmada faydası olmaz. 3 amperlik elektronik sigara pillerini kullanırsanız işinizi görürsünüz. Daha uzun kullanmak isterseniz yedek batarya alırsınız. Bunlar yüksek maliyetli çözümler ve elektriğin olmadığı yerler için zorunlu. Elektrikli olan yerlerde çalışmak için elektrikli vidalamaları tercih edebilirsiniz.

İlave 2 pil bağlamanızın çalışmada faydası olmaz. 3 amperlik elektronik sigara pillerini kullanırsanız işinizi görürsünüz. Daha uzun kullanmak isterseniz yedek batarya alırsınız. Bunlar yüksek maliyetli çözümler ve elektriğin olmadığı yerler için zorunlu. Elektrikli olan yerlerde çalışmak için elektrikli vidalamaları tercih edebilirsiniz.
Teşekkürker

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,890
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri