182 devamlı meşgul.

izliyoruz ( + ) video / izliyoruz ( - ) video / sonuç = bir yolu herkes olacak ?

Son düzenleme:
Bütün avrupa biontech olmuş, çakal yahudilerin alayı aşı olmuş, doktorlar aşı olun mutlaka diye uyarıyor, aşıyı bulan uğur şahin türk. Şimdi kalkmış sivri akıllı bir grup aman aşı olmayın tehlikeli diyor.
Sadece gülüyorum 😁
Kimyasal/biyolojik maddenin insana ölümcül derecede zarar verip vermeyeceğini bilmemkaç milyon denekden sonra anlayabiliyorsa o adam profluğuda doktorluğuda bıraksın gitsin pazarcı olsun.

Son düzenleme:
Bütün avrupa biontech olmuş, çakal yahudilerin alayı aşı olmuş, doktorlar aşı olun mutlaka diye uyarıyor, aşıyı bulan uğur şahin türk. Şimdi kalkmış sivri akıllı bir grup aman aşı olmayın tehlikeli diyor.
Sadece gülüyorum 😁
Kimyasal/biyolojik maddenin insana ölümcül derecede zarar verip vermeyeceğini bilmemkaç milyon denekden sonra anlayabiliyorsa o adam profluğuda doktorluğuda bıraksın gitsin pazarcı olsun.

O sivri akıllılardan biride benim...
Hitler de küreselcilerin adamı idi fakat bir sürü yahudi öldürdü.
Uğur şahin neden kendi vurulmuyor o zaman..
Bakan kendi açıkladı 2-3 sene içinde ölümler artacak diye....Yoksa medyumluğa mı başladı sence...

Herkesin görüşü kendisine ama Uğur şahin ve eşi Mayıs ayı sonunda aşı oldu.Bu bilgiyi düzeltmek lazım.
Aynen bizim işimiz uyarmak herkes kendi kararını kendi verir.

Ayrıca ben yinede onların aşı olduğunu düşünmüyorum.Sadece aşırı tepki gelince olduk deyip milleti susturdular.

Aynen bizim işimiz uyarmak herkes kendi kararını kendi verir.

Ayrıca ben yinede onların aşı olduğunu düşünmüyorum.Sadece aşırı tepki gelince olduk deyip milleti susturdular.
Eğer böyle bir niyetle "aşı olduk" deyip birilerinin susmalarını bekliyorlarsa bu adamlardan değil doktor kapıcı bile olmaz.

Lise öğrencisine tutup deseniz ki böyle bir planımız var ama sizi korumak için aşı yapmayacağız ve bunu herkes bilecek o bile bu plana güler :) Adamlar küresel çapta katliam planlayacaklar ama en başta biz zaten aşı olduk deyip hem aşının reklamını yapıp hem de siz niye aşı olmadınız sorularına muhatap olmaktan kaçacaklarına sonradan bu yola gidiyorlarsa o adamlar bildiğiniz geri zekalıdır.

bütün biyontek aşıları aynı olmayabilir. 2. dozun yan etkisinin fazla olduğu söyleniyor. tam tersi olması gerekmezmi. belkide 2. doz olarak yapılan aşılar ilkinden farklı.

Eğer böyle bir niyetle "aşı olduk" deyip birilerinin susmalarını bekliyorlarsa bu adamlardan değil doktor kapıcı bile olmaz.

Lise öğrencisine tutup deseniz ki böyle bir planımız var ama sizi korumak için aşı yapmayacağız ve bunu herkes bilecek o bile bu plana güler :) Adamlar küresel çapta katliam planlayacaklar ama en başta biz zaten aşı olduk deyip hem aşının reklamını yapıp hem de siz niye aşı olmadınız sorularına muhatap olmaktan kaçacaklarına sonradan bu yola gidiyorlarsa o adamlar bildiğiniz geri zekalıdır.
Zaten onlar birer kukla.Arkasında kimler var araştır.
Pandemi çıkmadan 2019 yılında, bütün aşıları ürettiklerinin belgeleri var.
Bu normalse sorun yok....

covid aşıları faz çalışmaları tamamlanmadan acil kullanım onayıyla kullanıma sunuldu. ''faz çalışmaları tamamlanmamış bi aşıyı olmam'' itirazını anlarım fakat basın bunu abarttı, böyle bi hastalık yok, ot kaynatın için hastalığı atlatırsınız, ölümler geçmiş yıllar ile karşılaştırıldığında olumsuz bi durum yok gibi yorumları gerçekçi bulmuyorum. Covidi başı boş bıraktığında hastaneler şişiyor, sağlık personeli telef oluyor, hastalar hayat mücadelesi veriyor. düz dünyacılar mantığı bazı devletler biraraya gelmiş gerçekleri halktan saklıyor. yok böyle bi şey... bir çok gelişmiş ülke kendi aşılarını yaptı. ortada tek bi aşı yok ama bu birileri tarafından planlandı nüfus azaltılacak gibi komplo teorisi gerçekten çok saçma. her devletin kendi güvenlik politikası var buna müsade edilmez, etmezler. yahudiler biontech olmuş vardır bi bildikleri bizde biontech olalım tavrını da hiç anlamıyorum. içinde bulunduğumuz durumu ideoliji, din, siyonizm ve komplo teorileriyle açıklamayı bırakın ki tıp işini yapabilsin. Bilim bu işi en zarar ile halledecektir.

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,593
Son üye
purplelake

Yeni konular

Geri