182 devamlı meşgul.

kesmez

Profesyonel Üye
Screenshot_20210616_070924_com.huawei.contacts.jpg

dünden beri arıyorum. hep meşgul. diş randevusu alacağım ankara topraklık diş hastanesinden. ne yapmak lazım.

Telefona Mhrs yi yükleyip kayıt olun ,internet arızasını daha çabuk giderirler istediğiniz zaman istediğiniz yerden görerek randevu alırsınız,geçmiş olsun.

Malesef 182 ye ulaşmak çok zor. Üst üste defalarca denemek gerekiyor. https://www.mhrs.gov.tr internet üzerinden randevu almayı deneyebilirsiniz. Mhrs den şimdi baktım Topraklık'ta alınabilecek hiç randevu gözükmüyor.

mhrs uygulamasını indirdim. giriş yaptım. topraklıkta hiç boş randevu yokmuş. alarm kurdum . uygun olduğunda sms atacaklar. 10 yıldır hep topraklığa giderim şimdiye kadar randevu almadığım hiç olmamıştı. acaba salgın var diyemi azalttılar randevu sayısını.

mhrs uygulamasını indirdim. giriş yaptım. topraklıkta hiç boş randevu yokmuş. alarm kurdum . uygun olduğunda sms atacaklar. 10 yıldır hep topraklığa giderim şimdiye kadar randevu almadığım hiç olmamıştı. acaba salgın var diyemi azalttılar randevu sayısını.
Bende göz için randevu alacaktım bir türlü bulamadım sonunda özele gittim. Salgından önce tedavimizi yapan doktordan kontrol için randevu almaya çalışmıştım bir türlü o doktora randevu alamamıştım. Doktorun çalıştığı hastaneden doktorun çalışma planını bulup hangi günler mhrs den randevu aldığı buldum. O gün gelince gece 00 ı bekledim, randevu açıldı hemen aldım. Sabaha kalırsanız randevular çoktan alınmış oluyor. Sıkıntılı işler. Allah şifanızı versin.
Bu arada 182 ye ulaşsanız bile onlarda size randevu yok diyecekler. Sizin siteden gördüğünüzün aynısını görüyorlar diye biliyorum.

zaten tahmin etmiştim boş randevu bulmak.
azalttılar randevu sayısını. = başvuru hasta sayısı çok olabilir , dr izinleri , dr hastanmış olabilir , dr tayin , dr geçici görev vs gibi , hastane klinik yenilemesi , malzeme tedarik ? , aklınıza gelecek tüm durumlar .

topraklıkta hiç boş randevu yokmuş
randevu sisteminin açılması zamanına denk gelmesi . ( randevu bitimi ve yeniden açılması aşaması aralığı )

diğer
mhrs uygulamasında bir de şu durum var .
özellikle yaşlı hastalar vs , sistem neye göre ayarlandı ise
aynı hastane hastanın birine boş yer randevu yok diyor , diğer hastaya randevu var .
veya tersi durum .

alarm kurdum . uygun olduğunda sms atacaklar. bu sisteme fazla güvenmeyin , sms gelmesini beklemeyin ara sıra bakın boş yer var mı diye .

tekrar geçmiş olsun kolay gelsin , sağlıcakla kalın .

Dolgum düştü başka bir dişimde gece ağrısı yaptı. beklemedeyim.
olmadı, gidip yerinde randevu almaya çalışacağım.

Dolgum düştü başka bir dişimde gece ağrısı yaptı. beklemedeyim.
olmadı, gidip yerinde randevu almaya çalışacağım.

yakınızdaki hastaneden randevu için bakmanız

Diş hekiminin, dolguyu tekrar kullanması pek mümkün olmayacaktır fakat yine de parçayı uygun bir yerde saklayın.
Dolgu düşmesi olan bölgeyi temiz tutun. Tuzlu suyla gargara yapın ve bölgedeki yemek artıklarını temizleyin.
Dolgunun düştüğü bölgedeki dişleri daha dikkatli ve yumuşak bir şekilde fırçalayın.
Yemek yerken dolgu düşmesi olan bölgeyi kullanmamaya özen gösterin, sert gıdalar çiğnemeyin.
Mümkünse geçici dolgu malzemesi kullanarak diş hekimi randevusunu bekleyin.

Video hakkında görüşlerimi yazmayayım ( boşuna konuşmuş olurum . )

Amerika Sohbetleri

https://www.google.com/search?q=den...QAw&biw=1920&bih=880#spd=18289743384989677379

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,830
Son üye
xkullanıcı45

Yeni konular

Geri