16f877 ile fırçasız (brushless) dc motor sürücü

Ya beyler, bu bakiproj.h header file a nasıl ulaşabiliriz? Ya da o header file da neler belirtilmiş olabilir. Ne yazmak lazım oraya. Bi el atıp paylaşsak. İşe yaramayacak yoksa. .H olsa ben de bunu mikro c felan yazıp paylaşırım bikaç dile çevirebiliriz. Yapanın paylaşanın emeğine biz de katkıda bulunuruz. Teşekkürler...

Biraz düşünün.
Kendiniz bir proje oluşturdunuz diyelim.
CCSC açtınız , proje wizard , bir dosyaya kayıt adı soracak değilmi ?
Bir ad verip ne seçecekseniz seçtiniz , ccsc çalışma sayfasını açtı.
İlk satırda ne görürsünüz ?
"bakiproje.h" mi , hayır, neden , çünki , hiç bir şey baki değildir Allah dan başka

... bu ipucu yeterlidir sanırım. :rolleyes:

arkadaşım bunun hex i var mı bide bunun uygulamasını siz yaptınız mı ?

elinize saglık

bakiproj.h dosyasını verebilirmisin. 3 phase görebilirmiyiz osiloskopta.

arkadaşlar bu projeyi gerçekleştiren varsa yardımcı olur musunuz lütfen

Arkadaşım Gerçekten çok güzel bi çalışma çıkarmışsın.. Rica etsem Proteus Dosyalarını da paylaşabilir misin? Gönderdiğin anlaşılır açık bilgilerle çok rahat Ben de yapabilirdim ama çok az vaktim var. yardımcı olabilirsen gerçekten güzel olur... teşekkürler iyi çalışmalar dilerim...

iyi günler öncelikle verdiğiniz emek için teşekkür ederim.Benim bir sorum olacaktı.şekil 1,2,3,4 ile ilgili bir sıkıntı yok fakat Şekil 5. Devrenin çıkış kısmı bölümüne geldiğimizde 16f877 ile üretilen pwm sinyali dağıtıyoruz.Mantık olarak tamam ama oradaki=giris1,giris2,giris3 olan uçlara ne bağlamamız gerekiyor.Tam anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim.
teşekkürler, iyi çalışmalar...

Biraz düşünün.
Kendiniz bir proje oluşturdunuz diyelim.
CCSC açtınız , proje wizard , bir dosyaya kayıt adı soracak değilmi ?
Bir ad verip ne seçecekseniz seçtiniz , ccsc çalışma sayfasını açtı.
İlk satırda ne görürsünüz ?
"bakiproje.h" mi , hayır, neden , çünki , hiç bir şey baki değildir Allah dan başka

... bu ipucu yeterlidir sanırım. :rolleyes:

ben pek anlayamadım açıkcası. h dosyasını göndermeniz mümkün değil mi?

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri