16c54 - veya 16c57 programlamak

gogoce

Üye
Arkadaşlar merhaba . Çeşitli programlayıcılar ne hikmetse 16c57 veya 16c54 ü programlayamıyorlar . Gördüğüm kadarıyla pin dizilimi diğer piclere göre bayağı farklı . Bana ICSP de olsa bir programlama devresi ve yazılımı lazım . Genellikle bu pici sürekli seri imalat yapan firmalar kullanıyorlar . Program çalınmasın diye kullanıyorlarmış . Dikaktimi çeken husus ise ICSP ile devre üzerinde programlıyorlar . Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim . Bunu programlayabilecek bir devre ve compile programı olan varsa lütfen paylaşsın

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ACİL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Umarum İŞİne Yarar Yolladigim ArkadaŞim

Ekli dosyalar

• p16pr364- PIC 16C57.rar
    293.5 KB · Görüntüleme: 119
Moderatör tarafında düzenlendi:
çok teşekkür ederim kardeşim . henüz pcb sini çizmedim ama en kısa sürede çizip deneyeceğim . İstrersen sana da gönderebilirim .

teşekkür kardeşim bende yok yok istedigin ne yaz yardımcı olmaya çalışırım

Buyur ArkadaŞ Pic_all :D

Ekli dosyalar

• PICALL setup.rar
    830.5 KB · Görüntüleme: 68
arkadaşım. burda denenmemiş devreler ve uyduruk programlarla lütfen burdaki arkadaşların vaktini almayalım lütfen. p16pro kiti 16c57 yi programlamaz.
saygılar.

tokage ' Alıntı:
arkadaşım. burda denenmemiş devreler ve uyduruk programlarla lütfen burdaki arkadaşların vaktini almayalım lütfen. p16pro kiti 16c57 yi programlamaz.
saygılar.

peki sene neyi öneriyorsun bakalım bir suçlamada bulundun madem kanıtın varmı yada çözüm önerin nedir ?

kullanması çok basıt arkadaşlar datasheet içinde devreyi yapabilirsiniz kısaca içinde kullanım medni var bunada anlamayan bu işi yapmasın

Ekli dosyalar

• pic5xv02.zip
    44 KB · Görüntüleme: 52
gogoce ' Alıntı:
tokage ' Alıntı:
saygılar.

peki sene neyi öneriyorsun bakalım bir suçlamada bulundun madem kanıtın varmı yada çözüm önerin nedir ?
kanıta gerek yok. merak eden uğraşsın denesin.
en kötü ihtimal bir tane 16c57 yi programlayamayan pic programlayıcı yapmış olur.
2.si zaten çözüm bulmuş olsaydım buraya yazmış olurdum.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri