1600 kva hermetik tip trafo projesi

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Merhaba 1600 kva hermetik tip projeye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
trafo binası hücre ve hesap projeleri lazım elimde tek hat şeması var ona göre çizim yapacağım
Enerji müsaadeniz var mı? Malum trafo köşkü içerisinde yer alacak teçhizat dağıtım şirketinin enerji müsaadesinde belirttiğe kriterler ve tedaş şartnamesine göre belirleniyor.

enerji müsadesi var orayamı bakmalıyım
yeni kurulacak tesise 1600 kva trafo binası yapılması için enerji müsadesi alınmış durumda
yeni kurulacak tesise 1600 kva trafo binası yapılması için enerji müsadesi alınmış durumda
örnek bir tane bulsam tam proje düzeltmeleri ben yapabilirim.Bana örnek proje lazım.yani enerji müsadesinde içerik ve kullanacağım malzemeler detay olarak yazmıyor bunları bulmam lazım yinede ilginize teşekkür ederim.

Son düzenleme:

örnek bir tane bulsam tam proje düzeltmeleri ben yapabilirim.Bana örnek proje lazım.yani enerji müsadesinde içerik ve kullanacağım malzemeler detay olarak yazmıyor bunları bulmam lazım yinede ilginize teşekkür ederim.
Örnek istiyorsanız paylaşıyorum. Kendi enerji müsaadenize göre revize edebilirsiniz. Ekaptan da ihale dökümanlarını indirerek faydalanabilirsiniz...

Ekli dosyalar

• Yeni WinRAR archive.rar
    1.5 MB · Görüntüleme: 168

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular