yardımcı olduysam ne mutlu bana

Arkadaslar ben bobinajciyim bende bi kaynak makinasi var markasi express 161 ultra takar takmaz sigorta atdiriyor sorun neyden olabilir koblayu ve guc dugmesi saglam yardimci olacak arkadaslara simdiden tesekkur ederim

220 nın gırdıgı yerde vayrıstor var o patlamıs ola bılır ve ucları kısa devre ettırıyo ola bılır va ya ıgbtlerı bı kontrol et

Giriş diyotunu kontrol etmeyi de unutma buna bağlı olarak da kondansatörler kuruma yapıp kısa devre yaptırıyor ola bilir

Bu tür tamirler yaptıktan sonra seri lamba kullanarak çalışma testini yapın eğer her şey yolunda ise normal
Şebeke gerilimini uygulayarak yükte test edin. Bu arada expressweld inverter 161 ultra kaynak makinesi şeması nereden bulabiliriz. Daha önce tamire gitmiş ve kontrol kartının bazı dirençleri yok. Bu kartın yakından çekilmiş bir resmide olsa işimi görür. Elinde bu makineden bulunan arkadaşlardan rica ederim.

Makina seri lambaya takarsan o makineden ümidi kes hiç bir inverter seri lam baya takilmaz

abiler 160 amperlik kaynak makinam var amper ayar düğmesi boşa dönüyor bu amper ayar düğmesini nerden bulabilirim ismi nedir.

değerli arkadaşlar

express weld inverter 161 ultra ve Fimer
FIMER X 174 Inverter 160 Amper Çanta Kaynak Makinası .... bunlar 1 hafta sürmedi arızlandı ... enerji kablosu ve şalter sağlam

arızanın ne olduğunu ancak tahmin edebileceğinizi biliyorum ama bu konuda yardım edersen sevinirim ne yapmalıyım ....

şimdiden çok teşekkürler
ptc olarak çalışan 47.ohm 11 w direnç açık devre olabilir

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri