16 adet kameralı apartman kamera sisitemi alıcam.

1. İstanbul Kartal'da bulunan 10 katlı apartmanımıza benim planıma göre, her kata 1 iç mekan kamerası, dış tarafa 6 adet dış ortam kamerası, 2 gb harddisk, 16 kayıtlı DVR cihazı ve kabloları+ kurulum, almayı düşünüyorum.
2. Sizce planlamam doğru mu? benim istediğim iç ve DIŞ kameralar düzgün kaydetsin, görüntü kaliteli olsun istiyorum. (kalite derken, hırsızlık olaylarında yardımcı olsun, otoparkta araçların başına gelebilecek kazaları kaydetsin). Sistem en az 2 yıl garantili, kablo ve sitemlerin uzun süre arıza çıkarmayacağı bir kamera sistemi tavsiye eder misiniz? (fiyatı çok uçuk olmasın)(kaliteli ve uygun)
3. İnternetten yaptığım uygun fiyatlı sistemlerin incelemelerinde; iç mekan kameralarının yeterli, dış mekan kameralarının sorunlu yada görüntü bozuk olduğunu gördüm. birde kabloların iyi olmazsa görüntü kalitesinin kötü olacağını okudum. kayıt cihazı da var.

Bu konularda bana yardımcı olursanız ve ilgili firmalara yönlendirirseniz sevinirim.

Saygılarımla..

Üstadım dış ortamın nasıl olduğunu bilmiyorum ama yaptığın tespit hemen hemen doğru.Sana D-QEYD markasını önerebilirim ürünleri 2 yıl birebir değişim garantili satıyorlar satış ve satış sonrası destekleride gayet iyi.D-QEYD Güvenlik Sistemleri* /* Ana Sayfa- GİRİŞ adresinden girip ürünleri ve özelliklerinide inceleyebilirsin.Sistemde kullanılacak kablolar mutlaka önemlidir senin işini 2+1 0.50 mm cctv kablo görür

Üstadım dış ortamın nasıl olduğunu bilmiyorum ama yaptığın tespit hemen hemen doğru.Sana D-QEYD markasını önerebilirim ürünleri 2 yıl birebir değişim garantili satıyorlar satış ve satış sonrası destekleride gayet iyi.D-QEYD Güvenlik Sistemleri* /* Ana Sayfa- GİRİŞ adresinden girip ürünleri ve özelliklerinide inceleyebilirsin.Sistemde kullanılacak kablolar mutlaka önemlidir senin işini 2+1 0.50 mm cctv kablo görür

sağolun cevabınız için.. dış ortam çok geniş değil. her açıdan otoparkın ve bina sınır duvarlarının, binaya uzaklığı 5-15 m arasındadır. amaç dış ortamda, otoparkı ve araçları izlemek. dışa 4 tane birbirini görebilecek kamera koymak yeterli olur mu? yoksa her köşeye 2 adet koymak mı gerekir. (8 tane o da maliyeti yükseltir. o zaman da kamera ihtiyacı 19 olur.)

yeniden çok sağolun. saygılarımla....

Son düzenleme:
Sadece Kayıt Cihazı Önerebilirim Neutron .. Kayıt Cihazını Takıyosun Sonra Unutuyorsun .. Harddiskde batsector olmuşmuş elektrıkdenmiş falanmış filanmıs derdi yok sadece Tavsiye...

Şimdi kameraları karşılıklı koymak avantajdır ama maliyet açısından birbirini takipçi şekilde de takılabilir.

Merhaba...

Piyasaya Wolttech markası ile giriş yapmış bulunmaktayız. Wolttech'i diğer markalardan ayıran yerli üretim olarak İstanbul da ki yani ülkemizde ki üretim bantlarımızdan çıkmış olmasıdır. Sanayi Bakanlığı onaylıdır. Dilerseniz firmamızı arayarak yardım ve teklif alabilir, tanıtım amaçlı kampanya fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Detaylar

2 mp ahd haikon,hilook,dahua,neutron gibi markalar kameraları ve kayıt cihazları çok ıyidir youtube da var görüntü kaliteleri

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri