12v oto ampli devresi fikir

checksum

Üye
selam arkadaşlar bu konuda çok yeniyim ve hiç tecrübem yok fakat bayadır takip ederek bişiler kaptım.niyetim arabaya 12v la calısan 4+1 veya 2+1 ses sistemi kurmak.öyle kallavi bişi istemiyorum ama ses kalitesi beni de cezbetmeli net olmalı.fiyatıda makul olmalı.sizler ustalarsınız.fikir, yapılmıs örnekler , devreler varsa yardımlarınızı bekliyorum.iyi çalışmalar..

arkadaşım hazır ses sistemini arabaya bağlayabilirsin araştırdınmı bulursun

EVET normal 2+1 ler arabada çalışıyor olması lazım aküden kablo ile ama içindeki trafosunu iptal etmek gerekir herhalde çünkü trafo 220 yi 12 ye çeviriyor ama araba zaten 12 bu nasıl olur bilmem ben bi arabada görmüştüm adam 5+1 takmış arabaya

trofoyu iptal edip aknün çıkışlarını diyodun girişine baglanırssa olur o zaman ama anfi 12 voltla çalışıyor olması gerek

Kusura bakma arkadasım banada acilen güç kaynakları hakkında detaylı ders notu lazımmmm cvp bklyrmmm

arkadaşımmm sana bi fikir tda 1562q entegreli 2 * 70 watt 12volt beslemeli devreyi kulaln okkk arabanın aküye direkt bağlarsınnn.. bide 5.1 veya 2.1 sistemleri arabaya kolay kolay bağlayamazsınn onların voltajları farklı okkkk bu entegre ideal googleden gir ara bir sürü çıkarr... elimde link yok kusra bakamaaa

arkadaşımmm sana bi fikir tda 1562q entegreli 2 * 70 watt 12volt beslemeli devreyi kulaln okkk arabanın aküye direkt bağlarsınnn.. bide 5.1 veya 2.1 sistemleri arabaya kolay kolay bağlayamazsınn onların voltajları farklı okkkk bu entegre ideal googleden gir ara bir sürü çıkarr... elimde link yok kusra bakamaaa

evet arkadaşım bende sana katılıyorum.Ben şahsn kendi arabama 1562q 2x70W entegreli oto anfisini yaptım ve şuan mp3 player ile kumanda ederek kullanıyorum.sorunsuz bi anfi.1562Q devresini isteyen olursa Baskı devre,devre şeması,devreden fotoğraflar herşeyi mevcut upload edebilirim.

slm arkadaşlar TDA 8560Q 2x40w lık bir anfi ben arabada kullanıyorum 4 adet milton un 480w lık kolonları var bende baya memnunum deniyin isterseniz ses baya kaliteli yanlız entegrenin soğutmasını iyi yapmalısınız

Aga sana önerim tda 7560 4*50 watt al biraz geliştir4+1 yap kullan ucuz devre...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Geri