12v dc kumanda röle

keremx

Üye
merhaba, bu ürünü aldım ve elimdeki kumandayı tanıtmaya çabalıyorum fakat, 8 kere bastığım halde kumanda sıfırlanmıyor ve programlama yapamıyorum.
bir fikri olan veya yönlendirme yapabilecek olan var mı acaba? değişik basma denemelerimde sadece kumandadaki düğmelerden birine basılı tuttuğumda röleyi tetikleyebildim fakat benim istediğim a tuşu ile on, b tuşu ile off yapabilmek.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Düğmeye Basılı tutacaksin 5-6 saniye. LED renk değiştirir.

o oluyor fakat mod değiştirme ve iki farklı tuşu programlamayı nasıl yapacağımı anlamadım.
Ürün , uçmuşşş.ç....
uçmuş derken bozuk mu demek istediniz?

Merhaba.
Normal şartlarda kart üzerindeki programlama düğmesine uzun süre basılı tutunca tanıtılmış olan kumandaları unutması lazım.
Yeni bir kumanda tanıtmak için tuşa basınca LED sabit yanacak,
Kumanda düğmesine basıp kumandayı algıladığı zaman yanıp sönecek.
Enerjiyi kesip yeniden vererek falan deneyin.

Merhaba.
Normal şartlarda kart üzerindeki programlama düğmesine uzun süre basılı tutunca tanıtılmış olan kumandaları unutması lazım.
Yeni bir kumanda tanıtmak için tuşa basınca LED sabit yanacak,
Kumanda düğmesine basıp kumandayı algıladığı zaman yanıp sönecek.
Enerjiyi kesip yeniden vererek falan deneyin.
bu şekilde deneyeyim bi teşekkürler.

çeşitli !!!

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri