12 volt haftalık programlı zaman rölesi

lazermt

Üye
Merhaba sayın arkadaşlar değerli üstatlar bir otomatik sulama sisteminde kullanmak için 12 volt haftalık programlı zaman saatine ihtiyacım var ,nasıl bir şey tavsiye edersiniz .Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
istediğin şeyi siemens logo ile yapabilirsin hatta daha fazlasını da yapabilirsin ancak daha basit bişey bulabilirsen bişey diyemem sadece fikir olsun diye söyledim

entes marka çift zamanlı zaman rölesi (flaşör) istediğin gibi zamanı ayarlarsın fiyatıda 20 lıra gibi 220v ama kontağını istediğin gibi kullan 12v varmı bilmiyorum

entesin zaman rölesi haftalık olarak kullanmaya uygun değil gibi geldi benim istediğim haftanın belirli bir gününde çalısması siemens logoyu inceliyorum sanırıı daha profesyonel bir ürün gibi. siemens logonun fiyatı konusun da bilginiz varmı acaba.

Entes in bir zaman rölesi ürünü daha var onu öneririm sana astronomik zaman rölesi DTR-14 serisi bende otomatik fıskiye sisteminde kullandım.Haftanın belirli günlerinde ve istedigin saate göre programlıyorsun.Şimdiye kadar bir sorun olmadı ben 220 voltunu kullanmıştım 12 v hakkında biraz araştır derim pişman olmassın.

bence en ıyısı zelıo soft formda hakkında her sey var haftalık aylık ne zaman ıstersen calıstırabılırsın onerırım bu urunu kolay gesın

Entes in bir zaman rölesi ürünü daha var onu öneririm sana astronomik zaman rölesi DTR-14 serisi bende otomatik fıskiye sisteminde kullandım.Haftanın belirli günlerinde ve istedigin saate göre programlıyorsun.Şimdiye kadar bir sorun olmadı ben 220 voltunu kullanmıştım 12 v hakkında biraz araştır derim pişman olmassın.

En ekonomik çözüm.

bence de entes in astronomik zaman şalteri en uygunu ama onlarda haftalık yaparsan belirli açma kapama sınırın var günlük tek işlem yapabilirsin
1. gün için
1. program .... saatte aç
2. program .... saatte kapat
bunun gibi 16 program yapılabiliyor.yani günlük 2 işlem yaptıramazsın.
sana tavsiyem gemo akıllı röleler var rtc li kullan geç istediği kadar sulama yapssın sulama sistemlerinde genelde günlük tek sulama yetmez. hele ki topraksız sa...

Forum istatistikleri

Konular
128,129
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri