12 dairelik binanın audio diafon tesisatı nasıl bağlanır? (şema, bağlantı,kablo)

arkadaşlar merhaba 8 dairelik apartmanın diafon tesisatında 2. dairenin butonuna bastığımda 3.dairenin 3. dareye bastığımda 2.dairenin zili çalıyor acaba sorun nerde olabilir şimdiden teşekkürler
buton panelinden 2 ve 3 numarali dairelerin kablolarinin yerlerini degistir

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
ıkı tane kapı varrr ıkı hoporlor koydum ses dusuyor subelere zarar verıyor yarddımm sesı yukseltemez mıyım

arkadaşlar teşekkürler bana da faydalı oldu

merhaba arkadaşlar kde audio sisteminde daire içi şubede 5 uç var ben normal tesisatımı yaparsam calısırmı ?acil yardım

merhaba arkadaşlar kde audio sisteminde daire içi şubede 5 uç var ben normal tesisatımı yaparsam calısırmı ?acil yardım

çalışır ancak seste sorun çıkabilir

hatalı bağlantı olabilir bağlantıları tekrardikkatlice kontrol etmeni tavsiye ederim

Arkadaşım umarım sorunu çözersin size ip tabanlı interkom sistemlerini tavsiye ederim hem iletişim kalitesi , hem fonksiyonları hem de kurulum arıza giderme noktasında size oldukça faydalı olacaktır.Bununla ilgili bayilerimize gönderdiğim bir videoyu paylaşmak isterim size neler yapılabileceği konusunda bilgi verecektir.
IP TABANLI INTERKOM SİSTEMLERİ - YouTube

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri